Nowy koszyk 0

Kable telekomunikacyjne

Ilość towarów: 50
Filtruj
Ostatnio dodane

Nie udało się dodać niektórych towarów do koszyka.

Nazwa i kod
W magazynie
Cena brutto
Zmień koszyk
FO kabel światłowodowy zewnętrzny Z-XOTktdD SM 16J 9/125 PE
FO kabel światłowodowy zewnętrzny Z-XOTktdD SM 16J 9/125 PE
Kod: FOK-Z16J-SM/ALA
Kable światłowodowe ALANTEC o podwyższonej wytrzymałości, przenaczone są do instalacji zewnętrznych w kanalizacji kablowej lub bezpośrednio w gruncie, w miejscach nienarażonych na bezpośrednie uszkodzenia mechaniczne. Dzięki elementom wytrzymałościowym w postaci otuliny z włókien aramidowych oraz centralnego rdzenia wzmacniającego nadają się do podwieszania na słupach funkcyjnych przy odległościach mocowań do 60 metrów. Zależenie od kraju produkcji oznaczenia kabli mogą być stosowane zamiennie:
Kable światłowodowe ALANTEC o podwyższonej wytrzymałości, przenaczone są do instalacji zewnętrznych w kanalizacji kablowej lub bezpośrednio w gruncie, w miejscach nienarażonych na bezpośrednie uszkodzenia mechaniczne. Dzięki elementom wytrzymałościowym w postaci otuliny z włókien aramidowych oraz centralnego rdzenia wzmacniającego nadają się do podwieszania na słupach funkcyjnych przy odległościach mocowań do 60 metrów. Zależenie od kraju produkcji oznaczenia kabli mogą być stosowane zamiennie:
W magazynie
18,54
Dostępność
Dostępny Od ręki
Czas dostępności
Od ręki
W magazynie:
18

2 992,18 zł

brutto
Razem (brutto)

2 992,18

Podaj ilość
Ilość musi zawierać się w przedziale 1 - 18
km
Zmień koszyk
GJHX-2FO kabel światłowodowy FTTH płaski SM 2J 9/125 LSOH wzmocnienie dwoma prętami stalowymi
GJHX-2FO kabel światłowodowy FTTH płaski SM 2J 9/125 LSOH wzmocnienie dwoma prętami stalowymi
Kod: FOK-W2J-SM-A-C-1/ALA
Kable uniwersalne (zewnętrzno-wewnętrzne) płaskie to kable do zastosowania w systemach FTTx. Lekka konstrukcja o małej średnicy, duża giętkość i odporność na przeciąganie, suchy ośrodek, płaszcz LSOH odporny na UV, wzmocnienie dwoma prętami stalowymi. Specjalnie zaprojektowana konstrukcja zapewnia bardzo dobrą osłonę włókien i dodatkowo umożliwiając łatwe prowadzenie i mocowanie kabla bezpośrednio do ścian. Użyte włókna G.657.A1 dodatkowo umożliwiają małe promienie gięcia. ZALETY/WADY - Konstruk
Kable uniwersalne (zewnętrzno-wewnętrzne) płaskie to kable do zastosowania w systemach FTTx. Lekka konstrukcja o małej średnicy, duża giętkość i odporność na przeciąganie, suchy ośrodek, płaszcz LSOH odporny na UV, wzmocnienie dwoma prętami stalowymi. Specjalnie zaprojektowana konstrukcja zapewnia bardzo dobrą osłonę włókien i dodatkowo umożliwiając łatwe prowadzenie i mocowanie kabla bezpośrednio do ścian. Użyte włókna G.657.A1 dodatkowo umożliwiają małe promienie gięcia. ZALETY/WADY - Konstruk
Producent
A-LAN TECHNOLOGIE
W magazynie
116
Dostępność
Dostępny Od ręki
Czas dostępności
Od ręki
W magazynie:
116

500,13 zł

brutto
Razem (brutto)

500,13

Podaj ilość
Ilość musi zawierać się w przedziale 1 - 116
km
Zmień koszyk
FO Kabel światłowodowy 12J ziemny, zewnętrzny Z-XOTktdD SM 12J 9/125 PE ALANTEC
FO Kabel światłowodowy 12J ziemny, zewnętrzny Z-XOTktdD SM 12J 9/125 PE ALANTEC
Kod: FOK-Z12J-SM/ALA
Kable światłowodowe ALANTEC o podwyższonej wytrzymałości, przenaczone są do instalacji zewnętrznych w kanalizacji kablowej lub bezpośrednio w gruncie, w miejscach nienarażonych na bezpośrednie uszkodzenia mechaniczne. Dzięki elementom wytrzymałościowym w postaci otuliny z włókien aramidowych oraz centralnego rdzenia wzmacniającego nadają się do podwieszania na słupach funkcyjnych przy odległościach mocowań do 60 metrów. Zależenie od kraju stosowania oznaczenia kabli mogą być zamienne: Z-XOTktsdD
Kable światłowodowe ALANTEC o podwyższonej wytrzymałości, przenaczone są do instalacji zewnętrznych w kanalizacji kablowej lub bezpośrednio w gruncie, w miejscach nienarażonych na bezpośrednie uszkodzenia mechaniczne. Dzięki elementom wytrzymałościowym w postaci otuliny z włókien aramidowych oraz centralnego rdzenia wzmacniającego nadają się do podwieszania na słupach funkcyjnych przy odległościach mocowań do 60 metrów. Zależenie od kraju stosowania oznaczenia kabli mogą być zamienne: Z-XOTktsdD
Producent
A-LAN TECHNOLOGIE
W magazynie
4,251
Dostępność
Dostępny Od ręki
Czas dostępności
Od ręki
W magazynie:
4

4 057,16 zł

brutto
Razem (brutto)

4 057,16

Podaj ilość
Ilość musi zawierać się w przedziale 1 - 4
km
Zmień koszyk
ZW-NOTKtsdD / U-DQ(ZN)BH - SM 4J 9/125 LSOH Kabel światłowodowy OS2 uniwersalny
ZW-NOTKtsdD / U-DQ(ZN)BH - SM 4J 9/125 LSOH Kabel światłowodowy OS2 uniwersalny
Kod: FOK-U4J-SM/ALA
Kable jednomodowe (SM - Single Mode) 9/125 µm charakteryzują wysokie parametry transmisyjne oraz niewielkie zjawisko dyspersji, a tym samym bardzo małe straty sygnału. Znajdują zastosowanie w transmisji sygnałów na dalekie odległości: rozległe sieci telekomunikacyjne, szkieletowe, CATV, dostępowe, campusowe, WAN, FTTx. Włókna optyczne pozostają zabezpieczone przed wilgocią żelem hydrofobowym oraz wzmocnione antygryzoniowo włóknami aramidowymi. WŁAŚCIWOŚCI FIZYCZNE Średnica zewnętrzna: 5,5 mm* (t
Kable jednomodowe (SM - Single Mode) 9/125 µm charakteryzują wysokie parametry transmisyjne oraz niewielkie zjawisko dyspersji, a tym samym bardzo małe straty sygnału. Znajdują zastosowanie w transmisji sygnałów na dalekie odległości: rozległe sieci telekomunikacyjne, szkieletowe, CATV, dostępowe, campusowe, WAN, FTTx. Włókna optyczne pozostają zabezpieczone przed wilgocią żelem hydrofobowym oraz wzmocnione antygryzoniowo włóknami aramidowymi. WŁAŚCIWOŚCI FIZYCZNE Średnica zewnętrzna: 5,5 mm* (t
Producent
A-LAN TECHNOLOGIE
W magazynie
14,806
Dostępność
Dostępny Od ręki
Czas dostępności
Od ręki
W magazynie:
14

3 765,39 zł

brutto
Razem (brutto)

3 765,39

Podaj ilość
Ilość musi zawierać się w przedziale 1 - 14
km
Zmień koszyk
FO Kabel światłowodowy abonencki FTTx okrągły SM 2J 9/125 G657A LSOH czarny ALANTEC
FO Kabel światłowodowy abonencki FTTx okrągły SM 2J 9/125 G657A LSOH czarny ALANTEC
Kod: FOK-W2J-SM-B-C-1/ALA
Uniwersalne (zewnętrzno-wewnętrzne), okrągłe kable do zastosowania w systemach FTTx, wzmacniane włóknami aramidowymi. Lekka konstrukcja o małej średnicy 3 mm, duża giętkość i odporność na przeciąganie, płaszcz LSOH odporny na promienie UV. Specjalnie zaprojektowana konstrukcja zapewnia bardzo dobrą osłonę włókien i dodatkowo umożliwiając łatwe prowadzenie i mocowanie kabla. Użyte włókna G.657.A lub G.652.D dodatkowo umożliwiają małe promienie gięcia. Kable są przeznaczone do instalacji napowietr
Uniwersalne (zewnętrzno-wewnętrzne), okrągłe kable do zastosowania w systemach FTTx, wzmacniane włóknami aramidowymi. Lekka konstrukcja o małej średnicy 3 mm, duża giętkość i odporność na przeciąganie, płaszcz LSOH odporny na promienie UV. Specjalnie zaprojektowana konstrukcja zapewnia bardzo dobrą osłonę włókien i dodatkowo umożliwiając łatwe prowadzenie i mocowanie kabla. Użyte włókna G.657.A lub G.652.D dodatkowo umożliwiają małe promienie gięcia. Kable są przeznaczone do instalacji napowietr
Producent
A-LAN TECHNOLOGIE
W magazynie
111
Dostępność
Dostępny Od ręki
Czas dostępności
Od ręki
W magazynie:
111

778,06 zł

brutto
Razem (brutto)

778,06

Podaj ilość
Ilość musi zawierać się w przedziale 1 - 111
km
Zmień koszyk
Kabel światłowodowy OS2 uniwersalny ZW-NOTKtsdD / U-DQ(ZW)BH - SM 12J 9/125 LSOH
Kabel światłowodowy OS2 uniwersalny ZW-NOTKtsdD / U-DQ(ZW)BH - SM 12J 9/125 LSOH
Kod: FOK-U12J-SM/ALA
Kable jednomodowe (SM - Single Mode) 9/125 µm charakteryzują wysokie parametry transmisyjne oraz niewielkie zjawisko dyspersji, a tym samym bardzo małe straty sygnału. Znajdują zastosowanie w transmisji sygnałów na dalekie odległości: rozległe sieci telekomunikacyjne, szkieletowe, CATV, dostępowe, campusowe, WAN, FTTx. Włókna optyczne pozostają zabezpieczone przed wilgocią żelem hydrofobowym oraz wzmocnione antygryzoniowo włóknami aramidowymi. WŁAŚCIWOŚCI FIZYCZNE Średnica zewnętrzna: 6,9 mm* (t
Kable jednomodowe (SM - Single Mode) 9/125 µm charakteryzują wysokie parametry transmisyjne oraz niewielkie zjawisko dyspersji, a tym samym bardzo małe straty sygnału. Znajdują zastosowanie w transmisji sygnałów na dalekie odległości: rozległe sieci telekomunikacyjne, szkieletowe, CATV, dostępowe, campusowe, WAN, FTTx. Włókna optyczne pozostają zabezpieczone przed wilgocią żelem hydrofobowym oraz wzmocnione antygryzoniowo włóknami aramidowymi. WŁAŚCIWOŚCI FIZYCZNE Średnica zewnętrzna: 6,9 mm* (t
W magazynie
0,226
Dostępność
Dostępny Od ręki
Czas dostępności
Od ręki
W magazynie:
0

3 563,81 zł

brutto
Razem (brutto)

3 563,81

Podaj ilość
Ilość musi zawierać się w przedziale 0 - 0
km
Zmień koszyk
FO Pigtail SM 1J 9/125 (G.652.D) wtyk SC/APC dł. 2 m "EASY STRIP"
FO Pigtail SM 1J 9/125 (G.652.D) wtyk SC/APC dł. 2 m "EASY STRIP"
Kod: FOI-SCA-9SM-2-G652D/ALA
Pigtaile jednomodowe - single mode (SM) - to krótki odcinek kabla z jednej strony zarobiony odpowiednim złączem, służy do zakańczania włókien trasowych kabli światłowodowych. W ciągłej ofercie, na magazynie posiadamy pigtaile zakończone złączami SC i LC. Długość standardowa 2 mb. Na życzenie istnieje możliwość zastosowania specjalnych długości i złącz FC, FC APC, SC APC. CECHY PRODUKTU Niska tłumienność Kable niskopalne LSOH Ceramiczne ferule najwyższej jakości Zgodność z RoHS ZASTOSOWANIE Sieci
Pigtaile jednomodowe - single mode (SM) - to krótki odcinek kabla z jednej strony zarobiony odpowiednim złączem, służy do zakańczania włókien trasowych kabli światłowodowych. W ciągłej ofercie, na magazynie posiadamy pigtaile zakończone złączami SC i LC. Długość standardowa 2 mb. Na życzenie istnieje możliwość zastosowania specjalnych długości i złącz FC, FC APC, SC APC. CECHY PRODUKTU Niska tłumienność Kable niskopalne LSOH Ceramiczne ferule najwyższej jakości Zgodność z RoHS ZASTOSOWANIE Sieci
Producent
A-LAN TECHNOLOGIE
W magazynie
24355
Dostępność
Dostępny Od ręki
Czas dostępności
Od ręki
W magazynie:
24355

6,31 zł

brutto
Razem (brutto)

6,31

Podaj ilość
Ilość musi zawierać się w przedziale 1 - 24355
szt.
Zmień koszyk
ZW-NOTKtsdD / U-DQ(ZW)BH - SM 24J 9/125 LSOH ALANTEC kabel światłowodowy OS2 uniwersalny
ZW-NOTKtsdD / U-DQ(ZW)BH - SM 24J 9/125 LSOH ALANTEC kabel światłowodowy OS2 uniwersalny
Kod: FOK-U24J-SM/ALA
Kable jednomodowe (SM - Single Mode) 9/125 µm charakteryzują wysokie parametry transmisyjne oraz niewielkie zjawisko dyspersji, a tym samym bardzo małe straty sygnału. Znajdują zastosowanie w transmisji sygnałów na dalekie odległości: rozległe sieci telekomunikacyjne, szkieletowe, CATV, dostępowe, campusowe, WAN, FTTx. Włókna optyczne pozostają zabezpieczone przed wilgocią żelem hydrofobowym oraz wzmocnione antygryzoniowo włóknami aramidowymi. WŁAŚCIWOŚCI FIZYCZNE Średnica zewnętrzna: 6,5 mm* (t
Kable jednomodowe (SM - Single Mode) 9/125 µm charakteryzują wysokie parametry transmisyjne oraz niewielkie zjawisko dyspersji, a tym samym bardzo małe straty sygnału. Znajdują zastosowanie w transmisji sygnałów na dalekie odległości: rozległe sieci telekomunikacyjne, szkieletowe, CATV, dostępowe, campusowe, WAN, FTTx. Włókna optyczne pozostają zabezpieczone przed wilgocią żelem hydrofobowym oraz wzmocnione antygryzoniowo włóknami aramidowymi. WŁAŚCIWOŚCI FIZYCZNE Średnica zewnętrzna: 6,5 mm* (t
W magazynie
11,866
Dostępność
Dostępny Od ręki
Czas dostępności
Od ręki
W magazynie:
11

4 998,89 zł

brutto
Razem (brutto)

4 998,89

Podaj ilość
Ilość musi zawierać się w przedziale 1 - 11
km
Zmień koszyk
FO Pigtail SM 1J 9/125 wtyk LC dł. 2 m "EASY STRIP"
FO Pigtail SM 1J 9/125 wtyk LC dł. 2 m "EASY STRIP"
Kod: FOI-LC-9SM-2/ALA
Pigtaile jednomodowe - single mode (SM) - to krótki odcinek kabla z jednej strony zarobiony odpowiednim złączem, służy do zakańczania włókien trasowych kabli światłowodowych. W ciągłej ofercie, na magazynie posiadamy pigtaile zakończone złączami SC i LC. Długość standardowa 2 mb. Na życzenie istnieje możliwość zastosowania specjalnych długości i złącz FC, FC APC, SC APC. CECHY PRODUKTU Niska tłumienność Kable niskopalne LSOH Ceramiczne ferule najwyższej jakości Zgodność z RoHS ZASTOSOWANIE Sieci
Pigtaile jednomodowe - single mode (SM) - to krótki odcinek kabla z jednej strony zarobiony odpowiednim złączem, służy do zakańczania włókien trasowych kabli światłowodowych. W ciągłej ofercie, na magazynie posiadamy pigtaile zakończone złączami SC i LC. Długość standardowa 2 mb. Na życzenie istnieje możliwość zastosowania specjalnych długości i złącz FC, FC APC, SC APC. CECHY PRODUKTU Niska tłumienność Kable niskopalne LSOH Ceramiczne ferule najwyższej jakości Zgodność z RoHS ZASTOSOWANIE Sieci
Producent
A-LAN TECHNOLOGIE
W magazynie
2240
Dostępność
Dostępny Od ręki
Czas dostępności
Od ręki
W magazynie:
2240

6,26 zł

brutto
Razem (brutto)

6,26

Podaj ilość
Ilość musi zawierać się w przedziale 1 - 2240
szt.
Zmień koszyk
ZW-NOTKtsdD/U-DQ(ZN)BH-SM 8J 9/125 LSOH B2ca kabel światłowodowy uniwersalny
ZW-NOTKtsdD/U-DQ(ZN)BH-SM 8J 9/125 LSOH B2ca kabel światłowodowy uniwersalny
Kod: FOK-U8J-SM-B/ALA
W kablu włókna optyczne pozostają zabezpieczone przed wilgocią dzięki zastosowaniu pęczniejącego materiału pochłaniającego wilgoć oraz chronione antygryzoniowo włóknami szklanymi. Powłoka trudnopalna B2ca przebadana i zgodna z rozporządzeniem CPR 305/2011, spełniająca wymogi rygorystycznych norm bezpieczeństwa (szpitale), oraz idealnie nadająca się do stosowania w budynkach o wysokich wymogach z zakresu bezpieczeństwa (budynki użytkowe i biura). Co zostało potwierdzone odpowiednim certyfikatem j
W kablu włókna optyczne pozostają zabezpieczone przed wilgocią dzięki zastosowaniu pęczniejącego materiału pochłaniającego wilgoć oraz chronione antygryzoniowo włóknami szklanymi. Powłoka trudnopalna B2ca przebadana i zgodna z rozporządzeniem CPR 305/2011, spełniająca wymogi rygorystycznych norm bezpieczeństwa (szpitale), oraz idealnie nadająca się do stosowania w budynkach o wysokich wymogach z zakresu bezpieczeństwa (budynki użytkowe i biura). Co zostało potwierdzone odpowiednim certyfikatem j
W magazynie
5,449
Dostępność
Dostępny Od ręki
Czas dostępności
Od ręki
W magazynie:
5

6 424,12 zł

brutto
Razem (brutto)

6 424,12

Podaj ilość
Ilość musi zawierać się w przedziale 1 - 5
km
Zmień koszyk
U-DQ(ZN)BH uniwersalny MM 4G 50/125 LSOH ALANTEC kabel światłowodowy uniwersalny
U-DQ(ZN)BH uniwersalny MM 4G 50/125 LSOH ALANTEC kabel światłowodowy uniwersalny
Kod: FOK-U4G-MM-3/ALA
Kable uniwersalne (zewnętrzno-wewnętrzne) z niemetaliczną ochroną przed gryzoniami i płaszczem LSOH. Konstrukcja oparta o centralną tubę wypełnioną żelem. Kable uniwersalne mogą być układane w kanalizacjach, peszlach, rurach kablowych lub bezpośrednio w ziemi, w miejscach gdzie nie są narażone na bezpośrednie uszkodzenia mechaniczne. Włókna optyczne pozostają zabezpieczone przed wilgocią żelem hydrofobowym oraz wzmocnione antygryzoniowo włóknami aramidowymi. Kable wielomodowe (MM - Multi Mode) 5
Kable uniwersalne (zewnętrzno-wewnętrzne) z niemetaliczną ochroną przed gryzoniami i płaszczem LSOH. Konstrukcja oparta o centralną tubę wypełnioną żelem. Kable uniwersalne mogą być układane w kanalizacjach, peszlach, rurach kablowych lub bezpośrednio w ziemi, w miejscach gdzie nie są narażone na bezpośrednie uszkodzenia mechaniczne. Włókna optyczne pozostają zabezpieczone przed wilgocią żelem hydrofobowym oraz wzmocnione antygryzoniowo włóknami aramidowymi. Kable wielomodowe (MM - Multi Mode) 5
W magazynie
10,041
Dostępność
Dostępny Od ręki
Czas dostępności
Od ręki
W magazynie:
10

2 725,79 zł

brutto
Razem (brutto)

2 725,79

Podaj ilość
Ilość musi zawierać się w przedziale 1 - 10
km
Zmień koszyk
FO kabel światłowodowy zewnętrzny DAC do ziemi pomarańczowy SM 4J 9/125 G652D Fca PE
FO kabel światłowodowy zewnętrzny DAC do ziemi pomarańczowy SM 4J 9/125 G652D Fca PE
Kod: FOK-D4J-SM/ALA
Kable światłowodowe ALANTEC o podwyższonej wytrzymałości, dedykowane do instalacji bezpośrednio w gruncie, w miejscach nienarażonych na bezpośrednie uszkodzenia mechaniczne. Dzięki elementom wytrzymałościowym w postaci otuliny z włókien szklanych oraz dwóch prętów FRP wtopionych w powłokę zewnętrzną przewód charakteryzuje się wysoką odpornością na zgniatanie. Zastosowane włókna światłowodowe jednomodowe 9/125 µm G.652D typu OS2 charakteryzują wysokie parametry transmisyjne oraz niewielkie zjawis
Kable światłowodowe ALANTEC o podwyższonej wytrzymałości, dedykowane do instalacji bezpośrednio w gruncie, w miejscach nienarażonych na bezpośrednie uszkodzenia mechaniczne. Dzięki elementom wytrzymałościowym w postaci otuliny z włókien szklanych oraz dwóch prętów FRP wtopionych w powłokę zewnętrzną przewód charakteryzuje się wysoką odpornością na zgniatanie. Zastosowane włókna światłowodowe jednomodowe 9/125 µm G.652D typu OS2 charakteryzują wysokie parametry transmisyjne oraz niewielkie zjawis
Producent
A-LAN TECHNOLOGIE
W magazynie
24108
Dostępność
Dostępny Od ręki
Czas dostępności
Od ręki
W magazynie:
24108

1,33 zł

brutto
Razem (brutto)

1,33

Podaj ilość
Ilość musi zawierać się w przedziale 1 - 24108
mb
Zmień koszyk
YTKSYekw1x2x0,5mm kabel
YTKSYekw1x2x0,5mm kabel
Kod: TS0100/BIT
Podstawowe: Rodzaj kabla: Kabel telekomunikacyjny Min. promień gięcia połączenia na stałe: 10 x O Temperatura pracy: Instalacja na stałe: -40? do 70? Warunki układania: Kabel wnętrzowy Min. temperatura układania: -10? Odporność środowiskowa: Nierozprzestrzenianie płomienia na pojedynczym kablu Certyfikaty / Aprobaty / Dopuszczenia: CPR - Certyfikaty / DoP Konstrukcja kabla: Podstawowe: Materiał żyły: żyły miedziane Ekran: ekran oplotowy Konstrukcja ośrodka: kabel wielożyłowy Zastosowanie: Kable
Podstawowe: Rodzaj kabla: Kabel telekomunikacyjny Min. promień gięcia połączenia na stałe: 10 x O Temperatura pracy: Instalacja na stałe: -40? do 70? Warunki układania: Kabel wnętrzowy Min. temperatura układania: -10? Odporność środowiskowa: Nierozprzestrzenianie płomienia na pojedynczym kablu Certyfikaty / Aprobaty / Dopuszczenia: CPR - Certyfikaty / DoP Konstrukcja kabla: Podstawowe: Materiał żyły: żyły miedziane Ekran: ekran oplotowy Konstrukcja ośrodka: kabel wielożyłowy Zastosowanie: Kable
Producent
BITNER SPZOO
W magazynie
1500
Dostępność
Dostępny Od ręki
Czas dostępności
Od ręki
W magazynie:
1500

0,67 zł

brutto
Razem (brutto)

0,67

Podaj ilość
Ilość musi zawierać się w przedziale 1 - 1500
mb
Zmień koszyk
Kabel koncentryczny tc690CU-PE/100 zewnętrzny
Kod: 26717/EPI
Kabel koncentryczny zewnętrzny (RG6) tc'6 Trishield (potrójnie ekranowany) uznanej na rynku marki tc'eq, stosowany przez wielu instalatorów i operatorów telewizji kablowych.Przeznaczony do instalacji indywidualnych i zbiorczych.Kabel tc'6 Trishield jest nowoczesnym kablem o impedancji 75 ? charakteryzuje się bardzo dobrymi parametrami elektrycznymi i mechanicznymi. Jego dielektryk wykonano nowoczesną metodą spieniania fizycznego.Kabel posiada Opinię Techniczną Państwowego Instytutu Łączności w W
Kabel koncentryczny zewnętrzny (RG6) tc'6 Trishield (potrójnie ekranowany) uznanej na rynku marki tc'eq, stosowany przez wielu instalatorów i operatorów telewizji kablowych.Przeznaczony do instalacji indywidualnych i zbiorczych.Kabel tc'6 Trishield jest nowoczesnym kablem o impedancji 75 ? charakteryzuje się bardzo dobrymi parametrami elektrycznymi i mechanicznymi. Jego dielektryk wykonano nowoczesną metodą spieniania fizycznego.Kabel posiada Opinię Techniczną Państwowego Instytutu Łączności w W
Producent
ELPIO SPZOO
Waga
0,294 kg
W magazynie
900
Dostępność
Dostępny Od ręki
Czas dostępności
Od ręki
W magazynie:
900

1,51 zł

brutto
Razem (brutto)

1,51

Podaj ilość
Ilość musi zawierać się w przedziale 1 - 900
mb
Zmień koszyk
Kabel koncentryczny tc685CU-102-B2ca LSZH / 500
Kabel koncentryczny tc685CU-102-B2ca LSZH / 500
Kod: 27311/EPI
Kabel antenowy wewnętrzny z żyłą miedzianą do wszelkich zastosowań, żyła miedziana 1,02 mm,potrojny ekran, Trishield. Średnica 6,9 mm, średnica wewnętrznego PE 4,8 mm, znacznik metryczny. Kabel w klasyfikacji ogniowej: B2ca, powłoka LSZH.Kabel wysokiej jakości, wewnętrzna folia klejona do dielektryka, co zapewnia pełną szczelność elektromagnetyczną. Rekomendowany do zastosowań DEVELOPERSKICH, zgodny z wymogami tzw. Rozporządzenia Budynkowego z 2012 roku.
Kabel antenowy wewnętrzny z żyłą miedzianą do wszelkich zastosowań, żyła miedziana 1,02 mm,potrojny ekran, Trishield. Średnica 6,9 mm, średnica wewnętrznego PE 4,8 mm, znacznik metryczny. Kabel w klasyfikacji ogniowej: B2ca, powłoka LSZH.Kabel wysokiej jakości, wewnętrzna folia klejona do dielektryka, co zapewnia pełną szczelność elektromagnetyczną. Rekomendowany do zastosowań DEVELOPERSKICH, zgodny z wymogami tzw. Rozporządzenia Budynkowego z 2012 roku.
Producent
ELPIO SPZOO
Waga
0,294 kg
W magazynie
500
Dostępność
Dostępny Od ręki
Czas dostępności
Od ręki
W magazynie:
500

2,42 zł

brutto
Razem (brutto)

2,42

Podaj ilość
Ilość musi zawierać się w przedziale 1 - 500
mb
Zmień koszyk
Kabel teleinformatyczny tc’U/UTP kat. 6 Cu, Dca LSZH
Kod: 27313/EPI
Producent
ELPIO SPZOO
Waga
0,294 kg
W magazynie
5795
Dostępność
Dostępny Od ręki
Czas dostępności
Od ręki
W magazynie:
5795

1,64 zł

brutto
Razem (brutto)

1,64

Podaj ilość
Ilość musi zawierać się w przedziale 1 - 5795
mb
Zmień koszyk
Kod: FOK-Z48J-SM/ALA
Producent
A-LAN TECHNOLOGIE
W magazynie
8265
Dostępność
Dostępny Od ręki
Czas dostępności
Od ręki
W magazynie:
8265

3,66 zł

brutto
Razem (brutto)

3,66

Podaj ilość
Ilość musi zawierać się w przedziale 1 - 8265
mb
Zmień koszyk
XzTKMXpw 5x4x0,8 Kabel telekomunikacyjny miejscowy parowy; BITNER
XzTKMXpw 5x4x0,8 Kabel telekomunikacyjny miejscowy parowy; BITNER
Kod: TC0025/BIT
XzTKMXpw5x4x0,8 Zastosowanie: Kable przeznaczone są do budowy telekomunikacyjnych sieci miejscowych, do układania w kanalizacji kablowej i bezpośrednio w ziemi, na terenach o małym zagrożeniu uszkodzeniami mechanicznymi. Nadają się również do układania na zewnątrz - powłoka odporna na promieniowanie UV. Kable sklasyfikowane zgodnie z normą PN-EN 50575 (CPR). Dane techniczne: Rodzaj kabla: Kabel telekomunikacyjny Napięcie pracy: Nie określone Min. promień gięcia połączenia na stałe: 10 x ø Temper
XzTKMXpw5x4x0,8 Zastosowanie: Kable przeznaczone są do budowy telekomunikacyjnych sieci miejscowych, do układania w kanalizacji kablowej i bezpośrednio w ziemi, na terenach o małym zagrożeniu uszkodzeniami mechanicznymi. Nadają się również do układania na zewnątrz - powłoka odporna na promieniowanie UV. Kable sklasyfikowane zgodnie z normą PN-EN 50575 (CPR). Dane techniczne: Rodzaj kabla: Kabel telekomunikacyjny Napięcie pracy: Nie określone Min. promień gięcia połączenia na stałe: 10 x ø Temper
Producent
BITNER SPZOO
W magazynie
670
Dostępność
Dostępny Od ręki
Czas dostępności
Od ręki
W magazynie:
670

10,91 zł

brutto
Razem (brutto)

10,91

Podaj ilość
Ilość musi zawierać się w przedziale 1 - 670
mb
Zmień koszyk
FO kabel światłowodowy zewnętrzny Z-XOTktdD SM 72J 9/125 PE
FO kabel światłowodowy zewnętrzny Z-XOTktdD SM 72J 9/125 PE
Kod: FOK-Z72J-SM/ALA
Kable światłowodowe ALANTEC o podwyższonej wytrzymałości, przenaczone są do instalacji zewnętrznych w kanalizacji kablowej lub bezpośrednio w gruncie, w miejscach nienarażonych na bezpośrednie uszkodzenia mechaniczne. Dzięki elementom wytrzymałościowym w postaci otuliny z włókien aramidowych oraz centralnego rdzenia wzmacniającego nadają się do podwieszania na słupach funkcyjnych przy odległościach mocowań do 60 metrów. Zależenie od kraju produkcji oznaczenia kabli mogą być stosowane zamiennie:
Kable światłowodowe ALANTEC o podwyższonej wytrzymałości, przenaczone są do instalacji zewnętrznych w kanalizacji kablowej lub bezpośrednio w gruncie, w miejscach nienarażonych na bezpośrednie uszkodzenia mechaniczne. Dzięki elementom wytrzymałościowym w postaci otuliny z włókien aramidowych oraz centralnego rdzenia wzmacniającego nadają się do podwieszania na słupach funkcyjnych przy odległościach mocowań do 60 metrów. Zależenie od kraju produkcji oznaczenia kabli mogą być stosowane zamiennie:
W magazynie
8105
Dostępność
Dostępny Od ręki
Czas dostępności
Od ręki
W magazynie:
8105

8,13 zł

brutto
Razem (brutto)

8,13

Podaj ilość
Ilość musi zawierać się w przedziale 1 - 8105
mb
Zmień koszyk
Kabel koncentryczny biały tc690CU 113 żyła 1,02mm - 500m (RG-6Cu TRISHIELD)
Kabel koncentryczny biały tc690CU 113 żyła 1,02mm - 500m (RG-6Cu TRISHIELD)
Kod: 8050/EPI
Kabel koncentryczny biały tc690CU 113 żyła 1,02mm - 500m (RG-6Cu TRISHIELD) 8050 Kabel koncentryczny zewnętrzny żelowany (RG6) tc'6 Trishield (potrójnie ekranowany) uznanej na rynku marki tc'eq, stosowany przez wielu instalatorów i operatorów telewizji kablowych. Przeznaczony do instalacji indywidualnych i zbiorczych. Kabel tc'6 Trishield jest nowoczesnym kablem o impedancji 75 ω charakteryzuje się bardzo dobrymi parametrami elektrycznymi i mechanicznymi. Jego dielektryk wykonano nowoczesną meto
Kabel koncentryczny biały tc690CU 113 żyła 1,02mm - 500m (RG-6Cu TRISHIELD) 8050 Kabel koncentryczny zewnętrzny żelowany (RG6) tc'6 Trishield (potrójnie ekranowany) uznanej na rynku marki tc'eq, stosowany przez wielu instalatorów i operatorów telewizji kablowych. Przeznaczony do instalacji indywidualnych i zbiorczych. Kabel tc'6 Trishield jest nowoczesnym kablem o impedancji 75 ω charakteryzuje się bardzo dobrymi parametrami elektrycznymi i mechanicznymi. Jego dielektryk wykonano nowoczesną meto
Producent
ELPIO SPZOO
Waga
0,294 kg
W magazynie
5405
Dostępność
Dostępny Od ręki
Czas dostępności
Od ręki
W magazynie:
5405

1,33 zł

brutto
Razem (brutto)

1,33

Podaj ilość
Ilość musi zawierać się w przedziale 1 - 5405
mb
Zmień koszyk
Kod: FOA-LC-SMD/ALA
Producent
A-LAN TECHNOLOGIE
W magazynie
6893
Dostępność
Dostępny Od ręki
Czas dostępności
Od ręki
W magazynie:
6893

4,05 zł

brutto
Razem (brutto)

4,05

Podaj ilość
Ilość musi zawierać się w przedziale 1 - 6893
szt.
Zmień koszyk
Kabel światłowodowy DAC-8J, jednomodowy 8-włóknowy 5,3 mm, G.652D, ZTT ziemny
Kabel światłowodowy DAC-8J, jednomodowy 8-włóknowy 5,3 mm, G.652D, ZTT ziemny
Kod: 26791/EPI
Kabel światłowodowy ziemny DAC-8J, 5,3 mm, G.652D, ZTT ziemny Kabel światłowodowy DAC to przewód dedykowany do układania bezpośrednio w ziemi.Powłoka kabla wykonana z tworzywa HDPE (kolor pomarańczowy) odpornego na działanie wody, roztworu soli, kwasów, ługów, alkoholi i benzyny. Kabel charakteryzuje się wysoką wytrzymałością na zgniatanie (do 1.2 kN) i rozciąganie (do 1.2 kN).Wytrzymałość przewodu zapewniają włókna szklane oraz dwa pręty FRP (Fiber Reinforced Polymer) wtopione w powłokę zewnętr
Kabel światłowodowy ziemny DAC-8J, 5,3 mm, G.652D, ZTT ziemny Kabel światłowodowy DAC to przewód dedykowany do układania bezpośrednio w ziemi.Powłoka kabla wykonana z tworzywa HDPE (kolor pomarańczowy) odpornego na działanie wody, roztworu soli, kwasów, ługów, alkoholi i benzyny. Kabel charakteryzuje się wysoką wytrzymałością na zgniatanie (do 1.2 kN) i rozciąganie (do 1.2 kN).Wytrzymałość przewodu zapewniają włókna szklane oraz dwa pręty FRP (Fiber Reinforced Polymer) wtopione w powłokę zewnętr
Producent
ELPIO SPZOO
Waga
0,007 kg
W magazynie
4
Dostępność
Dostępny Od ręki
Czas dostępności
Od ręki
W magazynie:
4

1,76 zł

brutto
Razem (brutto)

1,76

Podaj ilość
Ilość musi zawierać się w przedziale 1 - 4
mb
Zmień koszyk
Kabel telekomunikacyjny XzTKMXpw 7x2x0,5 miejscowy parowy; BITNER
Kabel telekomunikacyjny XzTKMXpw 7x2x0,5 miejscowy parowy; BITNER
Kod: TP0007/BIT
XzTKMXpw 6x2x0,5 Zastosowanie: Kable przeznaczone do budowy telekomunikacyjnych sieci miejscowych, połączenia abonentów do centrali, połączeń między centralami oraz do instalacji telefonicznej w zakładach przemysłowych. Kable są przeznaczone do układania w kanalizacji kablowej i bezpośrednio w ziemi, na terenach o małym zagrożeniu uszkodzeniami mechanicznymi. Kable sklasyfikowane zgodnie z normą PN-EN 50575 (CPR). Dane techniczne: Rodzaj kabla: Kabel telekomunikacyjny Min. promień gięcia połącze
XzTKMXpw 6x2x0,5 Zastosowanie: Kable przeznaczone do budowy telekomunikacyjnych sieci miejscowych, połączenia abonentów do centrali, połączeń między centralami oraz do instalacji telefonicznej w zakładach przemysłowych. Kable są przeznaczone do układania w kanalizacji kablowej i bezpośrednio w ziemi, na terenach o małym zagrożeniu uszkodzeniami mechanicznymi. Kable sklasyfikowane zgodnie z normą PN-EN 50575 (CPR). Dane techniczne: Rodzaj kabla: Kabel telekomunikacyjny Min. promień gięcia połącze
Producent
BITNER SPZOO
W magazynie
2117
Dostępność
Dostępny Od ręki
Czas dostępności
Od ręki
W magazynie:
2117

2,90 zł

brutto
Razem (brutto)

2,90

Podaj ilość
Ilość musi zawierać się w przedziale 1 - 2117
mb
Zmień koszyk
Kod: FOA-LC-MMD-3/ALA
Producent
A-LAN TECHNOLOGIE
W magazynie
2958
Dostępność
Dostępny Od ręki
Czas dostępności
Od ręki
W magazynie:
2958

7,33 zł

brutto
Razem (brutto)

7,33

Podaj ilość
Ilość musi zawierać się w przedziale 1 - 2958
szt.
Zmień koszyk
FO kabel światłowodowy zewnętrzny Z-XOTktdD SM 8J 9/125 PE
FO kabel światłowodowy zewnętrzny Z-XOTktdD SM 8J 9/125 PE
Kod: FOK-Z8J-SM/ALA
Kable jednomodowe ALANTEC (SM - Single Mode) 9/125 µm OS2 charakteryzują wysokie parametry transmisyjne oraz niewielkie zjawisko dyspersji a tym samym bardzo małe straty sygnału. Znajdują zastosowanie w transmisji sygnałów na dalekie odległości: rozległe sieci telekomunikacyjne, szkieletowe, CATV, dostępowe, campusowe, WAN, FTTx. Ośrodek kabla stanowi centralny element wytrzymałościowy w postaci rdzenia z tworzywa sztucznego otoczony luźnymi tubami, w których znajdują się włókna światłowodowe. W
Kable jednomodowe ALANTEC (SM - Single Mode) 9/125 µm OS2 charakteryzują wysokie parametry transmisyjne oraz niewielkie zjawisko dyspersji a tym samym bardzo małe straty sygnału. Znajdują zastosowanie w transmisji sygnałów na dalekie odległości: rozległe sieci telekomunikacyjne, szkieletowe, CATV, dostępowe, campusowe, WAN, FTTx. Ośrodek kabla stanowi centralny element wytrzymałościowy w postaci rdzenia z tworzywa sztucznego otoczony luźnymi tubami, w których znajdują się włókna światłowodowe. W
Producent
A-LAN TECHNOLOGIE
W magazynie
25359
Dostępność
Dostępny Od ręki
Czas dostępności
Od ręki
W magazynie:
25359

3,66 zł

brutto
Razem (brutto)

3,66

Podaj ilość
Ilość musi zawierać się w przedziale 1 - 25359
mb
Zmień koszyk
Z-XOTktdD SM 4J 9/125 PE kabel światłowodowy, światłowód, zewnętrzny jednomodowy OS2
Z-XOTktdD SM 4J 9/125 PE kabel światłowodowy, światłowód, zewnętrzny jednomodowy OS2
Kod: FOK-Z4J-SM/ALA
Producent
A-LAN TECHNOLOGIE
W magazynie
25103
Dostępność
Dostępny Od ręki
Czas dostępności
Od ręki
W magazynie:
25103

2,30 zł

brutto
Razem (brutto)

2,30

Podaj ilość
Ilość musi zawierać się w przedziale 1 - 25103
mb
Zmień koszyk
Kabel YTKSY 5X2x0,50 telekomunikacyjny, stacyjny, biały, krążek 100m
Kabel YTKSY 5X2x0,50 telekomunikacyjny, stacyjny, biały, krążek 100m
Kod: KAB10000670/ZAM
Producent
ZAMEL SPZOO
W magazynie
406
Dostępność
Dostępny Od ręki
Czas dostępności
Od ręki
W magazynie:
406

1,69 zł

brutto
Razem (brutto)

1,69

Podaj ilość
Ilość musi zawierać się w przedziale 1 - 406
mb
Zmień koszyk
Kabel YTKSY 4X2x0,50 telekomunikacyjny, stacyjny, biały, krążek 100m
Kabel YTKSY 4X2x0,50 telekomunikacyjny, stacyjny, biały, krążek 100m
Kod: KAB10000669/ZAM
Kabel YTKSY 4X2x0,50 telekomunikacyjny, stacyjny, biały, krążek 100m
Kabel YTKSY 4X2x0,50 telekomunikacyjny, stacyjny, biały, krążek 100m
Producent
ZAMEL SPZOO
W magazynie
1462
Dostępność
Dostępny Od ręki
Czas dostępności
Od ręki
W magazynie:
1462

1,38 zł

brutto
Razem (brutto)

1,38

Podaj ilość
Ilość musi zawierać się w przedziale 1 - 1462
mb
Zmień koszyk
XzTKMXpw4x2x0,5 Kabel telekomunikacyjny miejscowy parowy
XzTKMXpw4x2x0,5 Kabel telekomunikacyjny miejscowy parowy
Kod: TP0004/BIT
XzTKMXpw 4x2x0,5 Zastosowanie: Kable przeznaczone do budowy telekomunikacyjnych sieci miejscowych, połączenia abonentów do centrali, połączeń między centralami oraz do instalacji telefonicznej w zakładach przemysłowych. Kable są przeznaczone do układania w kanalizacji kablowej i bezpośrednio w ziemi, na terenach o małym zagrożeniu uszkodzeniami mechanicznymi. Kable sklasyfikowane zgodnie z normą PN-EN 50575 (CPR). Dane techniczne: Rodzaj kabla: Kabel telekomunikacyjny Min. promień gięcia połącze
XzTKMXpw 4x2x0,5 Zastosowanie: Kable przeznaczone do budowy telekomunikacyjnych sieci miejscowych, połączenia abonentów do centrali, połączeń między centralami oraz do instalacji telefonicznej w zakładach przemysłowych. Kable są przeznaczone do układania w kanalizacji kablowej i bezpośrednio w ziemi, na terenach o małym zagrożeniu uszkodzeniami mechanicznymi. Kable sklasyfikowane zgodnie z normą PN-EN 50575 (CPR). Dane techniczne: Rodzaj kabla: Kabel telekomunikacyjny Min. promień gięcia połącze
Producent
BITNER SPZOO
Waga
0,052 kg
W magazynie
4556
Dostępność
Dostępny Od ręki
Czas dostępności
Od ręki
W magazynie:
4556

1,93 zł

brutto
Razem (brutto)

1,93

Podaj ilość
Ilość musi zawierać się w przedziale 1 - 4556
mb
Zmień koszyk
Kabel YTKSY 2x2x0,5 telekomunikacyjny stacyjny; BITNER
Kabel YTKSY 2x2x0,5 telekomunikacyjny stacyjny; BITNER
Kod: TS0003/BIT
YTKSY 2x2x0,5 Zastosowanie: Kable przeznaczone są do połączeń urządzeń telefonicznych i teletransmisyjnych. Kable sklasyfikowane zgodnie z normą PN-EN 50575 (CPR). Dane techniczne: Rodzaj kabla: Kabel telekomunikacyjny Min. promień gięcia połączenia na stałe: 10 x ø Temperatura pracy: Instalacja na stałe: -40? do 70? Warunki układania: Kabel wnętrzowy Min. temperatura układania: -10? Odporność środowiskowa: Nierozprzestrzenianie płomienia na pojedynczym kablu Certyfikaty / Aprobaty / Dopuszczeni
YTKSY 2x2x0,5 Zastosowanie: Kable przeznaczone są do połączeń urządzeń telefonicznych i teletransmisyjnych. Kable sklasyfikowane zgodnie z normą PN-EN 50575 (CPR). Dane techniczne: Rodzaj kabla: Kabel telekomunikacyjny Min. promień gięcia połączenia na stałe: 10 x ø Temperatura pracy: Instalacja na stałe: -40? do 70? Warunki układania: Kabel wnętrzowy Min. temperatura układania: -10? Odporność środowiskowa: Nierozprzestrzenianie płomienia na pojedynczym kablu Certyfikaty / Aprobaty / Dopuszczeni
Producent
BITNER SPZOO
W magazynie
1079
Dostępność
Dostępny Od ręki
Czas dostępności
Od ręki
W magazynie:
1079

0,87 zł

brutto
Razem (brutto)

0,87

Podaj ilość
Ilość musi zawierać się w przedziale 1 - 1079
mb
Zmień koszyk
YTKSY4x2x0,5mm telekomunikacyjny kabel stacyjny
YTKSY4x2x0,5mm telekomunikacyjny kabel stacyjny
Kod: TS0006/BIT
YTKSY 4x2x0,5mm Zastosowanie: Kable przeznaczone są do połączeń urządzeń telefonicznych i teletransmisyjnych. Kable sklasyfikowane zgodnie z normą PN-EN 50575 (CPR). Dane techniczne: Rodzaj kabla: Kabel telekomunikacyjny Min. promień gięcia połączenia na stałe: 10 x ø Temperatura pracy: Instalacja na stałe: -40? do 70? Warunki układania: Kabel wnętrzowy Min. temperatura układania: -10? Odporność środowiskowa: Nierozprzestrzenianie płomienia na pojedynczym kablu Certyfikaty / Aprobaty / Dopuszcze
YTKSY 4x2x0,5mm Zastosowanie: Kable przeznaczone są do połączeń urządzeń telefonicznych i teletransmisyjnych. Kable sklasyfikowane zgodnie z normą PN-EN 50575 (CPR). Dane techniczne: Rodzaj kabla: Kabel telekomunikacyjny Min. promień gięcia połączenia na stałe: 10 x ø Temperatura pracy: Instalacja na stałe: -40? do 70? Warunki układania: Kabel wnętrzowy Min. temperatura układania: -10? Odporność środowiskowa: Nierozprzestrzenianie płomienia na pojedynczym kablu Certyfikaty / Aprobaty / Dopuszcze
Producent
BITNER SPZOO
W magazynie
1210
Dostępność
Dostępny Od ręki
Czas dostępności
Od ręki
W magazynie:
1210

1,41 zł

brutto
Razem (brutto)

1,41

Podaj ilość
Ilość musi zawierać się w przedziale 1 - 1210
mb
Zmień koszyk
XzTKMXpw6x2x0,5 Kabel telekomunikacyjny miejscowy parowy
XzTKMXpw6x2x0,5 Kabel telekomunikacyjny miejscowy parowy
Kod: TP0006/BIT
XzTKMXpw 6x2x0,5 Zastosowanie: Kable przeznaczone do budowy telekomunikacyjnych sieci miejscowych, połączenia abonentów do centrali, połączeń między centralami oraz do instalacji telefonicznej w zakładach przemysłowych. Kable są przeznaczone do układania w kanalizacji kablowej i bezpośrednio w ziemi, na terenach o małym zagrożeniu uszkodzeniami mechanicznymi. Kable sklasyfikowane zgodnie z normą PN-EN 50575 (CPR). Dane techniczne: Rodzaj kabla: Kabel telekomunikacyjny Min. promień gięcia połącze
XzTKMXpw 6x2x0,5 Zastosowanie: Kable przeznaczone do budowy telekomunikacyjnych sieci miejscowych, połączenia abonentów do centrali, połączeń między centralami oraz do instalacji telefonicznej w zakładach przemysłowych. Kable są przeznaczone do układania w kanalizacji kablowej i bezpośrednio w ziemi, na terenach o małym zagrożeniu uszkodzeniami mechanicznymi. Kable sklasyfikowane zgodnie z normą PN-EN 50575 (CPR). Dane techniczne: Rodzaj kabla: Kabel telekomunikacyjny Min. promień gięcia połącze
Producent
BITNER SPZOO
W magazynie
2468
Dostępność
Dostępny Od ręki
Czas dostępności
Od ręki
W magazynie:
2468

2,73 zł

brutto
Razem (brutto)

2,73

Podaj ilość
Ilość musi zawierać się w przedziale 1 - 2468
mb
Zmień koszyk
Kabel YTKSY 1x2x0,5mm telekomunikacyjny stacyjny; BITNER
Kod: TS0002/BIT
Producent
BITNER SPZOO
W magazynie
600
Dostępność
Dostępny Od ręki
Czas dostępności
Od ręki
W magazynie:
600

0,47 zł

brutto
Razem (brutto)

0,47

Podaj ilość
Ilość musi zawierać się w przedziale 1 - 600
mb
Zmień koszyk
Kabel telekomunikacyjny XzTKMXpw4x2x0,8 miejscowy parowy; BITNER
Kabel telekomunikacyjny XzTKMXpw4x2x0,8 miejscowy parowy; BITNER
Kod: TP0022/BIT
XzTKMXpw 4x2x0,8 Zastosowanie: Kable przeznaczone do budowy telekomunikacyjnych sieci miejscowych, połączenia abonentów do centrali, połączeń między centralami oraz do instalacji telefonicznej w zakładach przemysłowych. Kable są przeznaczone do układania w kanalizacji kablowej i bezpośrednio w ziemi, na terenach o małym zagrożeniu uszkodzeniami mechanicznymi. Kable sklasyfikowane zgodnie z normą PN-EN 50575 (CPR). Dane techniczne: Rodzaj kabla: Kabel telekomunikacyjny Min. promień gięcia połącze
XzTKMXpw 4x2x0,8 Zastosowanie: Kable przeznaczone do budowy telekomunikacyjnych sieci miejscowych, połączenia abonentów do centrali, połączeń między centralami oraz do instalacji telefonicznej w zakładach przemysłowych. Kable są przeznaczone do układania w kanalizacji kablowej i bezpośrednio w ziemi, na terenach o małym zagrożeniu uszkodzeniami mechanicznymi. Kable sklasyfikowane zgodnie z normą PN-EN 50575 (CPR). Dane techniczne: Rodzaj kabla: Kabel telekomunikacyjny Min. promień gięcia połącze
Producent
BITNER SPZOO
W magazynie
1880
Dostępność
Dostępny Od ręki
Czas dostępności
Od ręki
W magazynie:
1880

4,15 zł

brutto
Razem (brutto)

4,15

Podaj ilość
Ilość musi zawierać się w przedziale 1 - 1880
mb
Zmień koszyk
Kabel telekomunikacyjny stacyjny YTKSY 2x2x0,8; BITNER
Kabel telekomunikacyjny stacyjny YTKSY 2x2x0,8; BITNER
Kod: TS0029/BIT
YTKSY2x2x0,8 telekomunikacyjny kabel stacyjny Zastosowanie: Kable przeznaczone są do połączeń urządzeń telefonicznych i teletransmisyjnych. Kable sklasyfikowane zgodnie z normą PN-EN 50575 (CPR). Dane techniczne: Rodzaj kabla: Kabel telekomunikacyjny Min. promień gięcia połączenia na stałe: 10 x ø Temperatura pracy: Instalacja na stałe: -40? do 70? Warunki układania: Kabel wnętrzowy Min. temperatura układania: -10? Odporność środowiskowa: Nierozprzestrzenianie płomienia na pojedynczym kablu Cert
YTKSY2x2x0,8 telekomunikacyjny kabel stacyjny Zastosowanie: Kable przeznaczone są do połączeń urządzeń telefonicznych i teletransmisyjnych. Kable sklasyfikowane zgodnie z normą PN-EN 50575 (CPR). Dane techniczne: Rodzaj kabla: Kabel telekomunikacyjny Min. promień gięcia połączenia na stałe: 10 x ø Temperatura pracy: Instalacja na stałe: -40? do 70? Warunki układania: Kabel wnętrzowy Min. temperatura układania: -10? Odporność środowiskowa: Nierozprzestrzenianie płomienia na pojedynczym kablu Cert
Producent
BITNER SPZOO
W magazynie
41
Dostępność
Dostępny Od ręki
Czas dostępności
Od ręki
W magazynie:
41

2,20 zł

brutto
Razem (brutto)

2,20

Podaj ilość
Ilość musi zawierać się w przedziale 1 - 41
mb
Zmień koszyk
Kabel YTKSY 3x2x0,5 telekomunikacyjny stacyjny; BITNER
Kabel YTKSY 3x2x0,5 telekomunikacyjny stacyjny; BITNER
Kod: TS0005/BIT
YTKSY 3x2x0,5 Zastosowanie: Kable przeznaczone są do połączeń urządzeń telefonicznych i teletransmisyjnych. Kable sklasyfikowane zgodnie z normą PN-EN 50575 (CPR). Dane techniczne: Rodzaj kabla: Kabel telekomunikacyjny Min. promień gięcia połączenia na stałe: 10 x ø Temperatura pracy: Instalacja na stałe: -40? do 70? Warunki układania: Kabel wnętrzowy Min. temperatura układania: -10? Odporność środowiskowa: Nierozprzestrzenianie płomienia na pojedynczym kablu Certyfikaty / Aprobaty / Dopuszczeni
YTKSY 3x2x0,5 Zastosowanie: Kable przeznaczone są do połączeń urządzeń telefonicznych i teletransmisyjnych. Kable sklasyfikowane zgodnie z normą PN-EN 50575 (CPR). Dane techniczne: Rodzaj kabla: Kabel telekomunikacyjny Min. promień gięcia połączenia na stałe: 10 x ø Temperatura pracy: Instalacja na stałe: -40? do 70? Warunki układania: Kabel wnętrzowy Min. temperatura układania: -10? Odporność środowiskowa: Nierozprzestrzenianie płomienia na pojedynczym kablu Certyfikaty / Aprobaty / Dopuszczeni
Producent
BITNER SPZOO
W magazynie
1028
Dostępność
Dostępny Od ręki
Czas dostępności
Od ręki
W magazynie:
1028

1,12 zł

brutto
Razem (brutto)

1,12

Podaj ilość
Ilość musi zawierać się w przedziale 1 - 1028
mb
Zmień koszyk
Kabel YTKSY 5x2x0,5mm telekomunikacyjny stacyjny; BITNER
Kabel YTKSY 5x2x0,5mm telekomunikacyjny stacyjny; BITNER
Kod: TS0007/BIT
YTKSY 5x2x0,5mm Zastosowanie: Kable przeznaczone są do połączeń urządzeń telefonicznych i teletransmisyjnych. Kable sklasyfikowane zgodnie z normą PN-EN 50575 (CPR). Dane techniczne: Rodzaj kabla: Kabel telekomunikacyjny Min. promień gięcia połączenia na stałe: 10 x ø Temperatura pracy: Instalacja na stałe: -40? do 70? Warunki układania: Kabel wnętrzowy Min. temperatura układania: -10? Odporność środowiskowa: Nierozprzestrzenianie płomienia na pojedynczym kablu Certyfikaty / Aprobaty / Dopuszcze
YTKSY 5x2x0,5mm Zastosowanie: Kable przeznaczone są do połączeń urządzeń telefonicznych i teletransmisyjnych. Kable sklasyfikowane zgodnie z normą PN-EN 50575 (CPR). Dane techniczne: Rodzaj kabla: Kabel telekomunikacyjny Min. promień gięcia połączenia na stałe: 10 x ø Temperatura pracy: Instalacja na stałe: -40? do 70? Warunki układania: Kabel wnętrzowy Min. temperatura układania: -10? Odporność środowiskowa: Nierozprzestrzenianie płomienia na pojedynczym kablu Certyfikaty / Aprobaty / Dopuszcze
Producent
BITNER SPZOO
W magazynie
1411
Dostępność
Dostępny Od ręki
Czas dostępności
Od ręki
W magazynie:
1411

1,87 zł

brutto
Razem (brutto)

1,87

Podaj ilość
Ilość musi zawierać się w przedziale 1 - 1411
mb
Zmień koszyk
Pigtail SM 1J 9/125 (G.657.A1) wtyk SC/APC dł. 2 m "EASY STRIP" - najmniejszy dostępny promień gięcia
Pigtail SM 1J 9/125 (G.657.A1) wtyk SC/APC dł. 2 m "EASY STRIP" - najmniejszy dostępny promień gięcia
Kod: FOI-SCA-9SM-2-G657A/ALA
Pigtaile jednomodowe - single mode (SM) - to krótki odcinek kabla z jednej strony zarobiony odpowiednim złączem, służy do zakańczania włókien trasowych kabli światłowodowych. Cechy produktu: Niska tłumienność Kable niskopalne LSOH Ceramiczne ferule najwyższej jakości Zgodność z RoHS Zastosowanie: Sieci telekomunikacyjne Sieci LAN, WAN Instalacje CCTV FTTx Właściwości fizyczne: rodzaj włókna: G.657.A1 pigtail jednomodowy OS2 (9/125 µm), kolor powłoki: żółty
Pigtaile jednomodowe - single mode (SM) - to krótki odcinek kabla z jednej strony zarobiony odpowiednim złączem, służy do zakańczania włókien trasowych kabli światłowodowych. Cechy produktu: Niska tłumienność Kable niskopalne LSOH Ceramiczne ferule najwyższej jakości Zgodność z RoHS Zastosowanie: Sieci telekomunikacyjne Sieci LAN, WAN Instalacje CCTV FTTx Właściwości fizyczne: rodzaj włókna: G.657.A1 pigtail jednomodowy OS2 (9/125 µm), kolor powłoki: żółty
Producent
A-LAN TECHNOLOGIE
W magazynie
16500
Dostępność
Dostępny Od ręki
Czas dostępności
Od ręki
W magazynie:
16500

6,31 zł

brutto
Razem (brutto)

6,31

Podaj ilość
Ilość musi zawierać się w przedziale 1 - 16500
szt.
Zmień koszyk
XzTKMXpw2x2x0,5 Kabel telekomunikacyjny miejscowy parowy
XzTKMXpw2x2x0,5 Kabel telekomunikacyjny miejscowy parowy
Kod: TP0002/BIT
XzTKMXpw 2x2x0,5 Zastosowanie: Kable przeznaczone do budowy telekomunikacyjnych sieci miejscowych, połączenia abonentów do centrali, połączeń między centralami oraz do instalacji telefonicznej w zakładach przemysłowych. Kable są przeznaczone do układania w kanalizacji kablowej i bezpośrednio w ziemi, na terenach o małym zagrożeniu uszkodzeniami mechanicznymi. Kable sklasyfikowane zgodnie z normą PN-EN 50575 (CPR). Dane techniczne: Rodzaj kabla: Kabel telekomunikacyjny Min. promień gięcia połącze
XzTKMXpw 2x2x0,5 Zastosowanie: Kable przeznaczone do budowy telekomunikacyjnych sieci miejscowych, połączenia abonentów do centrali, połączeń między centralami oraz do instalacji telefonicznej w zakładach przemysłowych. Kable są przeznaczone do układania w kanalizacji kablowej i bezpośrednio w ziemi, na terenach o małym zagrożeniu uszkodzeniami mechanicznymi. Kable sklasyfikowane zgodnie z normą PN-EN 50575 (CPR). Dane techniczne: Rodzaj kabla: Kabel telekomunikacyjny Min. promień gięcia połącze
Producent
BITNER SPZOO
Waga
0,0325 kg
W magazynie
400
Dostępność
Dostępny Od ręki
Czas dostępności
Od ręki
W magazynie:
400

1,21 zł

brutto
Razem (brutto)

1,21

Podaj ilość
Ilość musi zawierać się w przedziale 1 - 400
mb
Zmień koszyk
XzTKMXpw3x2x0,5 Kabel telekomunikacyjny miejscowy parowy
XzTKMXpw3x2x0,5 Kabel telekomunikacyjny miejscowy parowy
Kod: TP0003/BIT
XzTKMXpw 3x2x0,5 Zastosowanie: Kable przeznaczone do budowy telekomunikacyjnych sieci miejscowych, połączenia abonentów do centrali, połączeń między centralami oraz do instalacji telefonicznej w zakładach przemysłowych. Kable są przeznaczone do układania w kanalizacji kablowej i bezpośrednio w ziemi, na terenach o małym zagrożeniu uszkodzeniami mechanicznymi. Kable sklasyfikowane zgodnie z normą PN-EN 50575 (CPR). Dane techniczne: Rodzaj kabla: Kabel telekomunikacyjny Min. promień gięcia połącze
XzTKMXpw 3x2x0,5 Zastosowanie: Kable przeznaczone do budowy telekomunikacyjnych sieci miejscowych, połączenia abonentów do centrali, połączeń między centralami oraz do instalacji telefonicznej w zakładach przemysłowych. Kable są przeznaczone do układania w kanalizacji kablowej i bezpośrednio w ziemi, na terenach o małym zagrożeniu uszkodzeniami mechanicznymi. Kable sklasyfikowane zgodnie z normą PN-EN 50575 (CPR). Dane techniczne: Rodzaj kabla: Kabel telekomunikacyjny Min. promień gięcia połącze
Producent
BITNER SPZOO
Waga
0,036 kg
W magazynie
8355
Dostępność
Dostępny Od ręki
Czas dostępności
Od ręki
W magazynie:
8355

1,52 zł

brutto
Razem (brutto)

1,52

Podaj ilość
Ilość musi zawierać się w przedziale 1 - 8355
mb
Zmień koszyk
Kabel telekomunikacyjny XzTKMXpw 2x2x0,8 miejscowy parowy; BITNER
Kabel telekomunikacyjny XzTKMXpw 2x2x0,8 miejscowy parowy; BITNER
Kod: TP0020/BIT
XzTKMXpw 2x2x0,8 Zastosowanie: Kable przeznaczone do budowy telekomunikacyjnych sieci miejscowych, połączenia abonentów do centrali, połączeń między centralami oraz do instalacji telefonicznej w zakładach przemysłowych. Kable są przeznaczone do układania w kanalizacji kablowej i bezpośrednio w ziemi, na terenach o małym zagrożeniu uszkodzeniami mechanicznymi. Kable sklasyfikowane zgodnie z normą PN-EN 50575 (CPR). Dane techniczne: Rodzaj kabla: Kabel telekomunikacyjny Min. promień gięcia połącze
XzTKMXpw 2x2x0,8 Zastosowanie: Kable przeznaczone do budowy telekomunikacyjnych sieci miejscowych, połączenia abonentów do centrali, połączeń między centralami oraz do instalacji telefonicznej w zakładach przemysłowych. Kable są przeznaczone do układania w kanalizacji kablowej i bezpośrednio w ziemi, na terenach o małym zagrożeniu uszkodzeniami mechanicznymi. Kable sklasyfikowane zgodnie z normą PN-EN 50575 (CPR). Dane techniczne: Rodzaj kabla: Kabel telekomunikacyjny Min. promień gięcia połącze
Producent
BITNER SPZOO
W magazynie
3170
Dostępność
Dostępny Od ręki
Czas dostępności
Od ręki
W magazynie:
3170

2,38 zł

brutto
Razem (brutto)

2,38

Podaj ilość
Ilość musi zawierać się w przedziale 1 - 3170
mb
Zmień koszyk
Kabel telekomunikacyjny XzTKMXpw 5x2x0,8 miejscowy parowy; BITNER
Kabel telekomunikacyjny XzTKMXpw 5x2x0,8 miejscowy parowy; BITNER
Kod: TP0023/BIT
XzTKMXpw 5x2x0,8 Zastosowanie: Kable przeznaczone do budowy telekomunikacyjnych sieci miejscowych, połączenia abonentów do centrali, połączeń między centralami oraz do instalacji telefonicznej w zakładach przemysłowych. Kable są przeznaczone do układania w kanalizacji kablowej i bezpośrednio w ziemi, na terenach o małym zagrożeniu uszkodzeniami mechanicznymi. Kable sklasyfikowane zgodnie z normą PN-EN 50575 (CPR). Dane techniczne: Rodzaj kabla: Kabel telekomunikacyjny Min. promień gięcia połącze
XzTKMXpw 5x2x0,8 Zastosowanie: Kable przeznaczone do budowy telekomunikacyjnych sieci miejscowych, połączenia abonentów do centrali, połączeń między centralami oraz do instalacji telefonicznej w zakładach przemysłowych. Kable są przeznaczone do układania w kanalizacji kablowej i bezpośrednio w ziemi, na terenach o małym zagrożeniu uszkodzeniami mechanicznymi. Kable sklasyfikowane zgodnie z normą PN-EN 50575 (CPR). Dane techniczne: Rodzaj kabla: Kabel telekomunikacyjny Min. promień gięcia połącze
Producent
BITNER SPZOO
W magazynie
1238
Dostępność
Dostępny Od ręki
Czas dostępności
Od ręki
W magazynie:
1238

5,23 zł

brutto
Razem (brutto)

5,23

Podaj ilość
Ilość musi zawierać się w przedziale 1 - 1238
mb
Zmień koszyk
Kabel telekomunikacyjny XzTKMXpw 8x2x0,8 miejscowy parowy; BITNER
Kabel telekomunikacyjny XzTKMXpw 8x2x0,8 miejscowy parowy; BITNER
Kod: TP0026/BIT
XzTKMXpw 8x2x0,8 Zastosowanie: Kable przeznaczone są do budowy telekomunikacyjnych sieci miejscowych, do układania w kanalizacji kablowej i bezpośrednio w ziemi, na terenach o małym zagrożeniu uszkodzeniami mechanicznymi. Nadają się również do układania na zewnątrz - powłoka odporna na promieniowanie UV. Kable sklasyfikowane zgodnie z normą PN-EN 50575 (CPR). Dane techniczne: Rodzaj kabla: Kabel telekomunikacyjny Napięcie pracy: Nie określone Min. promień gięcia połączenia na stałe: 10 x ø Tempe
XzTKMXpw 8x2x0,8 Zastosowanie: Kable przeznaczone są do budowy telekomunikacyjnych sieci miejscowych, do układania w kanalizacji kablowej i bezpośrednio w ziemi, na terenach o małym zagrożeniu uszkodzeniami mechanicznymi. Nadają się również do układania na zewnątrz - powłoka odporna na promieniowanie UV. Kable sklasyfikowane zgodnie z normą PN-EN 50575 (CPR). Dane techniczne: Rodzaj kabla: Kabel telekomunikacyjny Napięcie pracy: Nie określone Min. promień gięcia połączenia na stałe: 10 x ø Tempe
Producent
BITNER SPZOO
W magazynie
1022
Dostępność
Dostępny Od ręki
Czas dostępności
Od ręki
W magazynie:
1022

7,58 zł

brutto
Razem (brutto)

7,58

Podaj ilość
Ilość musi zawierać się w przedziale 1 - 1022
mb
Zmień koszyk
Kabel telekomunikacyjny XzTKMXpw6x2x0,8 miejscowy parowy; Bitner
Kabel telekomunikacyjny XzTKMXpw6x2x0,8 miejscowy parowy; Bitner
Kod: TP0024/BIT
XzTKMXpw 6x2x0,8 Zastosowanie: Kable przeznaczone do budowy telekomunikacyjnych sieci miejscowych, połączenia abonentów do centrali, połączeń między centralami oraz do instalacji telefonicznej w zakładach przemysłowych. Kable są przeznaczone do układania w kanalizacji kablowej i bezpośrednio w ziemi, na terenach o małym zagrożeniu uszkodzeniami mechanicznymi. Kable sklasyfikowane zgodnie z normą PN-EN 50575 (CPR). Dane techniczne: Rodzaj kabla: Kabel telekomunikacyjny Min. promień gięcia połącze
XzTKMXpw 6x2x0,8 Zastosowanie: Kable przeznaczone do budowy telekomunikacyjnych sieci miejscowych, połączenia abonentów do centrali, połączeń między centralami oraz do instalacji telefonicznej w zakładach przemysłowych. Kable są przeznaczone do układania w kanalizacji kablowej i bezpośrednio w ziemi, na terenach o małym zagrożeniu uszkodzeniami mechanicznymi. Kable sklasyfikowane zgodnie z normą PN-EN 50575 (CPR). Dane techniczne: Rodzaj kabla: Kabel telekomunikacyjny Min. promień gięcia połącze
Producent
BITNER SPZOO
W magazynie
934
Dostępność
Dostępny Od ręki
Czas dostępności
Od ręki
W magazynie:
934

5,76 zł

brutto
Razem (brutto)

5,76

Podaj ilość
Ilość musi zawierać się w przedziale 1 - 934
mb
Zmień koszyk
Kabel telekomunikacyjny XzTKMXpw 3x2x0,8 miejscowy parowy; BITNER
Kabel telekomunikacyjny XzTKMXpw 3x2x0,8 miejscowy parowy; BITNER
Kod: TP0021/BIT
XzTKMXpw 3x2x0,8 Zastosowanie: Kable przeznaczone do budowy telekomunikacyjnych sieci miejscowych, połączenia abonentów do centrali, połączeń między centralami oraz do instalacji telefonicznej w zakładach przemysłowych. Kable są przeznaczone do układania w kanalizacji kablowej i bezpośrednio w ziemi, na terenach o małym zagrożeniu uszkodzeniami mechanicznymi. Kable sklasyfikowane zgodnie z normą PN-EN 50575 (CPR). Dane techniczne: Rodzaj kabla: Kabel telekomunikacyjny Min. promień gięcia połącze
XzTKMXpw 3x2x0,8 Zastosowanie: Kable przeznaczone do budowy telekomunikacyjnych sieci miejscowych, połączenia abonentów do centrali, połączeń między centralami oraz do instalacji telefonicznej w zakładach przemysłowych. Kable są przeznaczone do układania w kanalizacji kablowej i bezpośrednio w ziemi, na terenach o małym zagrożeniu uszkodzeniami mechanicznymi. Kable sklasyfikowane zgodnie z normą PN-EN 50575 (CPR). Dane techniczne: Rodzaj kabla: Kabel telekomunikacyjny Min. promień gięcia połącze
Producent
BITNER SPZOO
W magazynie
1758
Dostępność
Dostępny Od ręki
Czas dostępności
Od ręki
W magazynie:
1758

3,19 zł

brutto
Razem (brutto)

3,19

Podaj ilość
Ilość musi zawierać się w przedziale 1 - 1758
mb
Zmień koszyk
Przewód multimedialny 2x680CU, 2xUTP5e, 1xFTTH2J MULTIKABEL
Przewód multimedialny 2x680CU, 2xUTP5e, 1xFTTH2J MULTIKABEL
Kod: 26436/EPI
tc'multikabel jeden kabel – pięć instalacji Konstrukcja Multikabla składa się pięciu oddzielnych kabli połączonych w jedną wiązkę przez zastosowanie wspólnego wysokiej jakości płaszcza PVC. Ta unikalna konstrukcja kabla dedykowana jest do zastosowań w nowoczesnych instalacjach telekomunikacyjnych. Dzięki temu rozwiązaniu, nie trzeba docinać i kłaść pięciu kabli oddzielnie, co oznacza, że czas i praca jaką trzeba poświęcić na stworzenie instalacji zdecydowanie się zmniejszy. Kabel wykonany jest z
tc'multikabel jeden kabel – pięć instalacji Konstrukcja Multikabla składa się pięciu oddzielnych kabli połączonych w jedną wiązkę przez zastosowanie wspólnego wysokiej jakości płaszcza PVC. Ta unikalna konstrukcja kabla dedykowana jest do zastosowań w nowoczesnych instalacjach telekomunikacyjnych. Dzięki temu rozwiązaniu, nie trzeba docinać i kłaść pięciu kabli oddzielnie, co oznacza, że czas i praca jaką trzeba poświęcić na stworzenie instalacji zdecydowanie się zmniejszy. Kabel wykonany jest z
Producent
ELPIO SPZOO
Waga
0,294 kg
W magazynie
5384
Dostępność
Dostępny Od ręki
Czas dostępności
Od ręki
W magazynie:
5384

8,61 zł

brutto
Razem (brutto)

8,61

Podaj ilość
Ilość musi zawierać się w przedziale 1 - 5384
mb
Zmień koszyk
Przewód YTLYp 6x0,12 do połączeń wewnętrznych stałych w urządzeniach telekomunikacyjnych i elektronicznych, czarny
Przewód YTLYp 6x0,12 do połączeń wewnętrznych stałych w urządzeniach telekomunikacyjnych i elektronicznych, czarny
Kod: 0423 005 05/TEC
Zastosowanie: Przewody płaskie YTLYp przeznaczone są do połączeń wewnętrznych stałych w urządzeniach telekomunikacyjnych i elektronicznych (system - TELEKOM). Budowa: żyły giętkie, wielodrutowe, skręcone z miękkich drutów miedzianych (druty ocynowane na życzenie), przekrój 0,12 mm2, izolacja żył wykonana z polwinitu izolacyjnego (PVC) - różne kolory izolacji żył, żyły izolowane ułożone równolegle w ośrodek, Dane techniczne: Liczba żył: 6 Przekrój żył: 0,12mm Średnica zewnętrzna: 2,35 x 7,1 mm In
Zastosowanie: Przewody płaskie YTLYp przeznaczone są do połączeń wewnętrznych stałych w urządzeniach telekomunikacyjnych i elektronicznych (system - TELEKOM). Budowa: żyły giętkie, wielodrutowe, skręcone z miękkich drutów miedzianych (druty ocynowane na życzenie), przekrój 0,12 mm2, izolacja żył wykonana z polwinitu izolacyjnego (PVC) - różne kolory izolacji żył, żyły izolowane ułożone równolegle w ośrodek, Dane techniczne: Liczba żył: 6 Przekrój żył: 0,12mm Średnica zewnętrzna: 2,35 x 7,1 mm In
Producent
TECHNOKABEL SA
Waga
0,025 kg
W magazynie
214
Dostępność
Dostępny Od ręki
Czas dostępności
Od ręki
W magazynie:
214

2,09 zł

brutto
Razem (brutto)

2,09

Podaj ilość
Ilość musi zawierać się w przedziale 1 - 214
mb
Zmień koszyk
kabel hybrydowy składający się z pięciu oddzielnych kabli 2 x BITLAN®U/UTP cat.5e, 2 x BiTSAT®757 i 1 x BiTFiber®FTTH 2J, MULTIBiT 2xCOAX-75 2xUTP5E 1xFTTH2J; BITNER
kabel hybrydowy składający się z pięciu oddzielnych kabli 2 x BITLAN®U/UTP cat.5e, 2 x BiTSAT®757 i 1 x BiTFiber®FTTH 2J, MULTIBiT 2xCOAX-75 2xUTP5E 1xFTTH2J; BITNER
Kod: TI0114/BIT
MULTIBiT 2xCOAX-75 2xUTP5E 1xFTTH2J Zastosowanie: Unikalna konstrukcja hybrydowego kabla MULTIBiT® składająca się z pięciu oddzielnych kabli 2 x BITLAN®U/UTP cat.5e, 2 x BiTSAT®757 i 1 x BiTFiber®FTTH 2J przeznaczona jest do pracy w nowoczesnych instalacjach telekomunikacyjnych. Jeden kabel umożliwia stworzenie pięciu różnych instalacji: okablowania strukturalnego sieci LAN, cyfrowej telewizji naziemnej lub satelitarnej DVB-T(S), telewizji kablowej DVB-C, sieci videodomofonowej oraz łącza światł
MULTIBiT 2xCOAX-75 2xUTP5E 1xFTTH2J Zastosowanie: Unikalna konstrukcja hybrydowego kabla MULTIBiT® składająca się z pięciu oddzielnych kabli 2 x BITLAN®U/UTP cat.5e, 2 x BiTSAT®757 i 1 x BiTFiber®FTTH 2J przeznaczona jest do pracy w nowoczesnych instalacjach telekomunikacyjnych. Jeden kabel umożliwia stworzenie pięciu różnych instalacji: okablowania strukturalnego sieci LAN, cyfrowej telewizji naziemnej lub satelitarnej DVB-T(S), telewizji kablowej DVB-C, sieci videodomofonowej oraz łącza światł
Producent
BITNER SPZOO
Waga
0,294 kg
W magazynie
1723
Dostępność
Dostępny Od ręki
Czas dostępności
Od ręki
W magazynie:
1723

12,42 zł

brutto
Razem (brutto)

12,42

Podaj ilość
Ilość musi zawierać się w przedziale 1 - 1723
mb
Zmień koszyk
Dodano do koszyka

Zapraszamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą wysokiej jakości kabli telekomunikacyjnych, która obejmuje produkty do różnorodnych zastosowań. Nasze kable telekomunikacyjne są podstawą efektywnej transmisji danych, dźwięku oraz obrazu, niezbędne w nowoczesnych systemach komunikacyjnych. Świetnie sprawdzą się w domu oraz firmie, wykonane z solidnych materiałów zachowują swoją funkcjonalność przez lata użytkowania.

W ofercie sklepu Elus znajdziesz między innymi: kable telefoniczne, przewody alarmowe - kable do systemów alarmowych, przewody do sygnalizacji przeciwpożarowej i wiele innych.

Dlaczego warto wybrać kable telekomunikacyjne z naszego sklepu?

  • Wszechstronność zastosowań: Oferujemy kable zarówno do użytku wewnętrznego, jak i zewnętrznego, które sprawdzają się w instalacjach telefonicznych, systemach alarmowych, domofonach, a także w bardziej skomplikowanych konfiguracjach telekomunikacyjnych.
  • Wysoka jakość materiałów: Nasze kable są wykonane z wysokiej jakości materiałów, co sprawia, że są trwałe oraz odporne na uszkodzenia mechaniczne.
  • Bezpieczeństwo i niezawodność: Konstrukcja kabli umożliwia bezpieczne tworzenie niskonapięciowych instalacji wewnętrznych, co jest kluczowe dla efektywności i bezpieczeństwa systemów telekomunikacyjnych.

W ofercie naszego sklepu znajdziesz:

  • Kable światłowodowe ziemne: Modele W-NOTKSd i S-XOTKtsd, idealne do trwałych instalacji zewnętrznych.
  • Kable multimedialne: Doskonałe do transmisji szerokopasmowych danych i sygnałów multimedialnych.
  • Przewody telekomunikacyjne giętkie: YTLY, które oferują elastyczność montażu w trudno dostępnych miejscach.
  • Kable światłowodowe: Zapewniające wysoką prędkość przesyłu danych i minimalizację strat sygnału.
  • Telekomunikacyjne kable stacyjne: YTKSY i YTKSX, stosowane w stacjach telekomunikacyjnych do przesyłu sygnałów.
  • Telekomunikacyjne kable miejscowe: XzTKMX, przystosowane do lokalnych sieci telekomunikacyjnych.

Kable telefoniczne Elus - Przewody telekomunikacyjne wysokiej jakości

Nasze kable telekomunikacyjne są idealnym wyborem dla każdego, kto szuka niezawodnych i trwałych rozwiązań w dziedzinie transmisji danych i czystego sygnału komunikacyjnego. Zewnętrzne kable telekomunikacyjne dostępne w naszej hurtowni elektrycznej to niezawodne rozwiązanie dla domów i przedsiębiorstw.

Zachęcamy do składania zamówień i dołączenia do grona zadowolonych klientów, którzy zaufali naszym produktom!