Nowy koszyk 0

Pigtail SC/APC SM 1,5 12- kolorowy LSZH G.657A1 0.9mm Fiber Full Color

ID: 120804
Producent: ELPIO SPZOO
Produkt czasowo niedostępny
  • Opis towaru
  • Cechy towaru
  • Dodaj do porównaniaPorównaj
Dodano do listy porównania
Możesz dodać od 2 do 4 produktów
Możesz dodać maksymalnie 4 produkty
Przejdź do porównywania
Opis towaru

Pigtail SC/APC SM 1,5m 12-kolorowy LSZH G.657A1, 0,9mm, Fiber Full Color[27151]

Pigtail światłowodowy o długości 1,5m i średnicy 0,9 mm, produkowany z jednomodowego, simpleksowego włókna światłowodowego zakończonego z jednej strony złączem SC/APC.

Zapewnia najlepsze cechy transmisyjne i właściwości optyczne (tłumienność wtrąceniowa złącza IL w granicy 0,1 dB). Pigtaili użyjemy do budowy sieci światłowodowych, zastosujemy je w przełącznicach, mufo-przełącznicach, skrzynkach dystrybucyjnych, puszkach abonenckich. Powłoka kabla wykonana została z tworzywa bez halogenowego LSZH (Low Smoke Zero Halogen), nie wydzielającego szkodliwych gazów podczas pożaru. Zastosowane włókno G.657A1 charakteryzuje się poprawą odporności mechanicznej, a minimalny promieniu gięcia to 10 mm. 
Wersja 657A1 jest kompatybilna i może być łączona z włóknem G.652.

W opakowaniu znajdują się pigtaile w 12 kolorach.


Dane:

·        Złącze: SC/APC

·        Typ włókna: jednomodowe

·        Rodzaj włókna: G657A1 (wg normy ITU-T G.657.A1, IEC-60793-2-50, B6-a1)

·        Długość: 1,5 m

·        Średnica zewnętrzna kabla: 0,9 mm

·        Minimalny promień gięcia: 10 mm

·        Materiał powłoki zew: LSZH

·        Kolor włókna w kolorze powłoki zewnętrznej

Cechy towaru
  • ID
    120804
  • Kod towaru
    27151/EPI
  • Symbol
    27151
  • Podatek VAT
    23%
  • Wysokość
    0 cm
  • Długość
    0 cm
  • Szerokość
    0 cm
Polecamy
Polecamy produkty producenta
1,56 zł brutto
Podaj ilość
Ilość musi zawierać się w przedziale 1 - 999999
mb
Zmień koszyk
Przewód koncentryczny 26725, żyła miedziana tc'670CU,1.02/4.7/6.9, klasa A++, 75 Om, 305m TRISHIELD Przewód koncentryczny 26725, żyła miedziana tc'670CU,1.02/4.7/6.9, klasa A++, 75 Om, 305m TRISHIELD
Przewód koncentryczny 26725, żyła miedziana tc'670CU,1.02/4.7/6.9, klasa A++, 75 Om, 305m TRISHIELD
1,20 zł brutto
Podaj ilość
Ilość musi zawierać się w przedziale 1 - 999999
mb
Zmień koszyk
Przewód koncentryczny 2923, żyła miedziana tc 680CU, standard, 1.02/4.7/6.9, klasa A, 75 Om, biały 305m Przewód koncentryczny 2923, żyła miedziana tc 680CU, standard, 1.02/4.7/6.9, klasa A, 75 Om, biały 305m
Przewód koncentryczny 2923, żyła miedziana tc 680CU, standard, 1.02/4.7/6.9, klasa A, 75 Om, biały 305m
1,12 zł brutto
Podaj ilość
Ilość musi zawierać się w przedziale 1 - 999999
mb
Zmień koszyk
Przewód koncentryczny 26726, żyła miedziana tc'685CU,1.02/4.7/6.9, klasa A++, 75 Om, 500m TRISHIELD Przewód koncentryczny 26726, żyła miedziana tc'685CU,1.02/4.7/6.9, klasa A++, 75 Om, 500m TRISHIELD
Przewód koncentryczny 26726, żyła miedziana tc'685CU,1.02/4.7/6.9, klasa A++, 75 Om, 500m TRISHIELD
1,25 zł brutto
Podaj ilość
Ilość musi zawierać się w przedziale 1 - 999999
mb
Zmień koszyk
Kabel koncentryczny biały tc685CU żyła 1,02mm - 100m Kabel koncentryczny biały tc685CU żyła 1,02mm - 100m
Kabel koncentryczny biały tc685CU żyła 1,02mm - 100m
1,59 zł brutto
Podaj ilość
Ilość musi zawierać się w przedziale 1 - 999999
mb
Zmień koszyk
Opinie
Stanowczo odradzam Nie polecam Po prostu dobre Warto kupić Polecam!
Podaj treść opinii
Podaj podpis
* Pola oznaczone gwiazdką są obowiązkowe
Dodając opinię w sklepie akceptujesz regulamin sklepu oraz politykę prywatności sklepu.
Masz ten towar?
Dodaj pierwszą opinię dla Pigtail SC/APC SM 1,5 12- kolorowy LSZH G.657A1 0.9mm Fiber Full Color
star star star star star