Nowy koszyk 0

Patch panel 1U/19 Cali, UTP Nieekranowany,24 porty, kat.6e,złącza IDC,Q-LANTEC

ID: 97443
Producent: A-LAN TECHNOLOGIE
105,69
brutto
Podaj ilość
Ilość musi zawierać się w przedziale 1 - 218
szt.
Dodano do koszyka
Dodano do Zapytania o wycenę
Możesz dodać kolejne towary do Zapytania o wycenę
Dodano do koszyka
Dodano do Zapytania o wycenę
  • W magazynie: 218
  • Darmowa dostawa dla zamówień od 700 zł przy paczce do 5 kg

  • Opis towaru
  • Cechy towaru
  • Opinie
  • Dodaj do porównaniaPorównaj
Dodano do listy porównania
Możesz dodać od 2 do 4 produktów
Możesz dodać maksymalnie 4 produkty
Przejdź do porównywania
Opis towaru
Podstawowy, nieekranowany element toru. Zaprojektowany do wykonywania głównych i pośrednich punktów dystrybucyjnych w sieciach teleinformatycznych niezagrożonych (UTP) na oddziaływanie zakłóceń elektromagnetycznych. W panelu układ kompensacyjny zrealizowano bezpośrednio na płytce drukowanej z uniwersalnymi złączami szczelinowymi.

szerokość 19"
wysokość 1U
kategoria 6
klasa E / 250 MHz / 1 Gb/s
ekran nie
ilość portów 24 RJ45 z polami opisowymi
półka montażowa nie

Cechy towaru
  • ID
    97443
  • Kod towaru
    PK-U6-1/ALA
  • Symbol
    PK-U6-1
  • Kod EAN
    5901738556867
  • Podatek VAT
    23%
  • Wysokość
    0 cm
  • Długość
    0 cm
  • Szerokość
    0 cm
Polecamy
Moduł keystone RJ45 beznarzędziowy UTP kat.6a Moduł keystone RJ45 beznarzędziowy UTP kat.6a
Moduł keystone RJ45 beznarzędziowy UTP kat.6a
14,53 zł brutto
Podaj ilość
Ilość musi zawierać się w przedziale 1 - 999999
szt.
Zmień koszyk
Patch panel 18-portowy, metalowy Patch panel 18-portowy, metalowy
Patch panel 18-portowy, metalowy
37,58 zł brutto
Podaj ilość
Ilość musi zawierać się w przedziale 1 - 999999
szt.
Zmień koszyk
Polecamy produkty producenta
Moduł keystone RJ45 beznarzędziowy UTP kat.6a Moduł keystone RJ45 beznarzędziowy UTP kat.6a
Moduł keystone RJ45 beznarzędziowy UTP kat.6a
14,53 zł brutto
Podaj ilość
Ilość musi zawierać się w przedziale 1 - 999999
szt.
Zmień koszyk
Kabel przyłączeniowy FO Patch Cord Sm Sc-Sc duplex SM 9/125 2.0m, ALANTEC Kabel przyłączeniowy FO Patch Cord Sm Sc-Sc duplex SM 9/125 2.0m, ALANTEC
Kabel przyłączeniowy FO Patch Cord Sm Sc-Sc duplex SM 9/125 2.0m, ALANTEC
21,55 zł brutto
Podaj ilość
Ilość musi zawierać się w przedziale 1 - 999999
szt.
Zmień koszyk
Kabel przyłączeniowy FO patch cord SC/APC-SC duplex SM 9/125 dług. 2.0m, ALANTEC Kabel przyłączeniowy FO patch cord SC/APC-SC duplex SM 9/125 dług. 2.0m, ALANTEC
Kabel przyłączeniowy FO patch cord SC/APC-SC duplex SM 9/125 dług. 2.0m, ALANTEC
21,61 zł brutto
Podaj ilość
Ilość musi zawierać się w przedziale 1 - 999999
szt.
Zmień koszyk
21,49 zł brutto
Podaj ilość
Ilość musi zawierać się w przedziale 1 - 999999
szt.
Zmień koszyk
23,25 zł brutto
Podaj ilość
Ilość musi zawierać się w przedziale 1 - 999999
szt.
Zmień koszyk
23,00 zł brutto
Podaj ilość
Ilość musi zawierać się w przedziale 1 - 999999
szt.
Zmień koszyk
20,71 zł brutto
Podaj ilość
Ilość musi zawierać się w przedziale 1 - 999999
szt.
Zmień koszyk
27,37 zł brutto
Podaj ilość
Ilość musi zawierać się w przedziale 1 - 999999
szt.
Zmień koszyk
24,01 zł brutto
Podaj ilość
Ilość musi zawierać się w przedziale 1 - 999999
szt.
Zmień koszyk
1,41 zł brutto
Podaj ilość
Ilość musi zawierać się w przedziale 1 - 999999
szt.
Zmień koszyk
3,51 zł brutto
Podaj ilość
Ilość musi zawierać się w przedziale 1 - 999999
szt.
Zmień koszyk
Adapter podwójny 45x45 Adapter podwójny 45x45
Adapter podwójny 45x45
8,78 zł brutto
Podaj ilość
Ilość musi zawierać się w przedziale 1 - 999999
szt.
Zmień koszyk
Adapter 45x45 z przesłoną Adapter 45x45 z przesłoną
Adapter 45x45 z przesłoną
2,26 zł brutto
Podaj ilość
Ilość musi zawierać się w przedziale 1 - 999999
szt.
Zmień koszyk
17,47 zł brutto
Podaj ilość
Ilość musi zawierać się w przedziale 1 - 999999
szt.
Zmień koszyk
Adapter 22,5x45 Adapter 22,5x45
Adapter 22,5x45
1,73 zł brutto
Podaj ilość
Ilość musi zawierać się w przedziale 1 - 999999
szt.
Zmień koszyk
kabel przyłączeniowy FO Patch cord SC/APC-SC/APC duplex SM 9/125 3.0m kabel przyłączeniowy FO Patch cord SC/APC-SC/APC duplex SM 9/125 3.0m
kabel przyłączeniowy FO Patch cord SC/APC-SC/APC duplex SM 9/125 3.0m
22,78 zł brutto
Podaj ilość
Ilość musi zawierać się w przedziale 1 - 999999
szt.
Zmień koszyk
Wtyk RJ11 telefoniczny 6P4C Wtyk RJ11 telefoniczny 6P4C
Wtyk RJ11 telefoniczny 6P4C
0,14 zł brutto
Podaj ilość
Ilość musi zawierać się w przedziale 1 - 999999
szt.
Zmień koszyk
Patch panel UTP 24 porty LSA kat.5e z półką 1U/19" Patch panel UTP 24 porty LSA kat.5e z półką 1U/19"
Patch panel UTP 24 porty LSA kat.5e z półką 1U/19"
164,34 zł brutto
Podaj ilość
Ilość musi zawierać się w przedziale 1 - 999999
szt.
Zmień koszyk
Kaseta (tacka) spawów światłowodowych z uchwytami na 12 spawów oraz separatorem włókien na wyjściu Kaseta (tacka) spawów światłowodowych z uchwytami na 12 spawów oraz separatorem włókien na wyjściu
Kaseta (tacka) spawów światłowodowych z uchwytami na 12 spawów oraz separatorem włókien na wyjściu
7,43 zł brutto
Podaj ilość
Ilość musi zawierać się w przedziale 1 - 999999
szt.
Zmień koszyk
Moduł keystone RJ45 beznarzędziowy STP kat.6 podwyższone parametry transmisyjne Moduł keystone RJ45 beznarzędziowy STP kat.6 podwyższone parametry transmisyjne
Moduł keystone RJ45 beznarzędziowy STP kat.6 podwyższone parametry transmisyjne
22,78 zł brutto
Podaj ilość
Ilość musi zawierać się w przedziale 1 - 999999
szt.
Zmień koszyk
Moduł keystone UTP kat.3, RJ11(6p4c)telef. Moduł keystone UTP kat.3, RJ11(6p4c)telef.
Moduł keystone UTP kat.3, RJ11(6p4c)telef.
3,32 zł brutto
Podaj ilość
Ilość musi zawierać się w przedziale 1 - 999999
szt.
Zmień koszyk
Adapter z klapką przeciwkurzową (wypukły zaokrąglony) 45x45 2xRJ45 Adapter z klapką przeciwkurzową (wypukły zaokrąglony) 45x45 2xRJ45
Adapter z klapką przeciwkurzową (wypukły zaokrąglony) 45x45 2xRJ45
10,33 zł brutto
Podaj ilość
Ilość musi zawierać się w przedziale 1 - 999999
szt.
Zmień koszyk
Adapter mocowania typu keystone pod złącze HDMI (2X ŻEŃSKIE) Adapter mocowania typu keystone pod złącze HDMI (2X ŻEŃSKIE)
Adapter mocowania typu keystone pod złącze HDMI (2X ŻEŃSKIE)
18,15 zł brutto
Podaj ilość
Ilość musi zawierać się w przedziale 1 - 999999
szt.
Zmień koszyk
Opinie
Stanowczo odradzam Nie polecam Po prostu dobre Warto kupić Polecam!
Podaj treść opinii
Podaj podpis
* Pola oznaczone gwiazdką są obowiązkowe
Dodając opinię w sklepie akceptujesz regulamin sklepu oraz politykę prywatności sklepu.
Masz ten towar?
Dodaj pierwszą opinię dla Patch panel 1U/19 Cali, UTP Nieekranowany,24 porty, kat.6e,złącza IDC,Q-LANTEC
star star star star star