Nowy koszyk 0

ASTERN C N PC OPAL Oprawa przemysłowa 1180mm IP65 IK10

ID: 122450
161,23
brutto
Podaj ilość
Ilość musi zawierać się w przedziale 1 - 999999
szt.
Dodano do koszyka
Dodano do Zapytania o wycenę
Możesz dodać kolejne towary do Zapytania o wycenę
Dodano do koszyka
Dodano do Zapytania o wycenę
  • Darmowa dostawa dla zamówień od 700 zł przy paczce do 5 kg

  • Opis towaru
  • Cechy towaru
  • Opinie
  • Dodaj do porównaniaPorównaj
Dodano do listy porównania
Możesz dodać od 2 do 4 produktów
Możesz dodać maksymalnie 4 produkty
Przejdź do porównywania
Opis towaru

Oprawa przemysłowa ASTER (aster) należy do opraw nastropowych. Charakteryzuje się wysoką szczelnością (IP65) oraz wysoką odpornością na uszkodzenia mechaniczne (IK10). Oprawa ASTER doskonale nadaje się więc do instalacji w wilgotnych i zapylonych pomieszczeniach. Oprawa ASTER przeznaczona jest do pomieszczeń, takich jak hale, magazyny, przejścia podziemne czy parkingi. Temperatura powietrza w jakiej oprawa powinna być eksploatowana to od -20°C do +40°C.

Dane techniczne:

Typ źródła LED

Strumień oprawy [lm] 4200

Moc oprawy [W] 40

Skuteczność świetlna oprawy [lm/W] 105

Temperatura barwowa [K] 4000

CRI >80

SDCM (źródła LED) 4

Kąt rozsyłu światła [°] 115

Klasa ochrony I

Stopień szczelności IP65

Zasilanie 220-240 V, 50-60 Hz

Żywotność LED [h] 70000

Lx/By L70/B50

Temperatura otoczenia [°C] -20 - +40

Zasilacz elektroniczny Zasilacz LED

Cechy towaru
  • ID
    122450
  • Kod towaru
    840.42.1200/BEE
  • Symbol
    840.42.1200
  • Podatek VAT
    23%
  • KGO
    0,91 zł
  • Wysokość
    0 cm
  • Długość
    0 cm
  • Szerokość
    0 cm
Polecamy
Oprawa hermetyczna OMNIA LED BIS 70W 7000 lm 150 cm wodoszczelna IP65 4000K Oprawa hermetyczna OMNIA LED BIS 70W 7000 lm 150 cm wodoszczelna IP65 4000K
Oprawa hermetyczna OMNIA LED BIS 70W 7000 lm 150 cm wodoszczelna IP65 4000K
107,75 zł brutto
Podaj ilość
szt.
Zmień koszyk
Oprawa hermetyczna pod LEDtube T8 G13 1580x95x84mm IP65 IK08, WT050C 2xTLED L1500 IP65; PHILIPS Oprawa hermetyczna pod LEDtube T8 G13 1580x95x84mm IP65 IK08, WT050C 2xTLED L1500 IP65; PHILIPS
Oprawa hermetyczna pod LEDtube T8 G13 1580x95x84mm IP65 IK08, WT050C 2xTLED L1500 IP65; PHILIPS
85,45 zł brutto
Podaj ilość
szt.
Zmień koszyk
Oprawa LED hermetyczna 1501x69x59mm 46W 5600lm 4000K IP66 IK08 120st kl.II, WT060C LED56S/840 PSU L1500; PHILIPS Oprawa LED hermetyczna 1501x69x59mm 46W 5600lm 4000K IP66 IK08 120st kl.II, WT060C LED56S/840 PSU L1500; PHILIPS
Oprawa LED hermetyczna 1501x69x59mm 46W 5600lm 4000K IP66 IK08 120st kl.II, WT060C LED56S/840 PSU L1500; PHILIPS
151,49 zł brutto
Podaj ilość
szt.
Zmień koszyk
Oprawa hermetyczna 1230mm 27W 3600lm IP66, barwa światła: naturalna biel 4000K; MIMO 2 LED BASIC; Lena Lighting Oprawa hermetyczna 1230mm 27W 3600lm IP66, barwa światła: naturalna biel 4000K; MIMO 2 LED BASIC; Lena Lighting
Oprawa hermetyczna 1230mm 27W 3600lm IP66, barwa światła: naturalna biel 4000K; MIMO 2 LED BASIC; Lena Lighting
108,71 zł brutto
Podaj ilość
szt.
Zmień koszyk
Oprawa LED hermetyczna 1201x69x59mm 30W 3600lm 4000K IP66 IK08 120st kl.II, WT060C LED36S/840 PSU L1200; PHILIPS Oprawa LED hermetyczna 1201x69x59mm 30W 3600lm 4000K IP66 IK08 120st kl.II, WT060C LED36S/840 PSU L1200; PHILIPS
Oprawa LED hermetyczna 1201x69x59mm 30W 3600lm 4000K IP66 IK08 120st kl.II, WT060C LED36S/840 PSU L1200; PHILIPS
115,23 zł brutto
Podaj ilość
szt.
Zmień koszyk
Oprawa pyłoszczelna mah led D HI 38W-NW RYF, IP65, LED 4000K Oprawa pyłoszczelna mah led D HI 38W-NW RYF, IP65, LED 4000K
Oprawa pyłoszczelna mah led D HI 38W-NW RYF, IP65, LED 4000K
93,28 zł brutto
Podaj ilość
szt.
Zmień koszyk
AL-ML-NW-MAT-W-NT oprawa liniowa led 25W 3250lm, 4000K czarny AL-ML-NW-MAT-W-NT oprawa liniowa led 25W 3250lm, 4000K czarny
AL-ML-NW-MAT-W-NT oprawa liniowa led 25W 3250lm, 4000K czarny
419,13 zł brutto
Podaj ilość
szt.
Zmień koszyk
Oprawa Hermetyczna TRUST LED PS 2xT8 120cm IP65 Oprawa Hermetyczna TRUST LED PS 2xT8 120cm IP65
Oprawa Hermetyczna TRUST LED PS 2xT8 120cm IP65
33,81 zł brutto
Podaj ilość
szt.
Zmień koszyk
Oprawa hermetyczna OMNIA LED BIS 60W 6000lm 120 cm wodoszczelna IP65 4000K Oprawa hermetyczna OMNIA LED BIS 60W 6000lm 120 cm wodoszczelna IP65 4000K
Oprawa hermetyczna OMNIA LED BIS 60W 6000lm 120 cm wodoszczelna IP65 4000K
95,77 zł brutto
Podaj ilość
szt.
Zmień koszyk
Oprawa hermetyczna OMNIA LED MAX BIS 90W 9000lm 150cm wodoszczelna IP65 4000K Oprawa hermetyczna OMNIA LED MAX BIS 90W 9000lm 150cm wodoszczelna IP65 4000K
Oprawa hermetyczna OMNIA LED MAX BIS 90W 9000lm 150cm wodoszczelna IP65 4000K
179,56 zł brutto
Podaj ilość
szt.
Zmień koszyk
Oprawa pyłoszczelna MAH LED HI 19W-NW, IP65, 2400LM 4000K Oprawa pyłoszczelna MAH LED HI 19W-NW, IP65, 2400LM 4000K
Oprawa pyłoszczelna MAH LED HI 19W-NW, IP65, 2400LM 4000K
70,74 zł brutto
Podaj ilość
szt.
Zmień koszyk
Oprawa hermetyczna LED WT055C LED36S/840 PSU L1200 IP65 LED 33W 3600lm 4000K Oprawa hermetyczna LED WT055C LED36S/840 PSU L1200 IP65 LED 33W 3600lm 4000K
Oprawa hermetyczna LED WT055C LED36S/840 PSU L1200 IP65 LED 33W 3600lm 4000K
92,50 zł brutto
Podaj ilość
szt.
Zmień koszyk
Oprawa hermetyczna LED 36W 3600lm 4000K IP65 1200mm szara DICHT LED 36W-NW Oprawa hermetyczna LED 36W 3600lm 4000K IP65 1200mm szara DICHT LED 36W-NW
Oprawa hermetyczna LED 36W 3600lm 4000K IP65 1200mm szara DICHT LED 36W-NW
41,93 zł brutto
Podaj ilość
szt.
Zmień koszyk
Opinie
Stanowczo odradzam Nie polecam Po prostu dobre Warto kupić Polecam!
Podaj treść opinii
Podaj podpis
* Pola oznaczone gwiazdką są obowiązkowe
Dodając opinię w sklepie akceptujesz regulamin sklepu oraz politykę prywatności sklepu.
Masz ten towar?
Dodaj pierwszą opinię dla ASTERN C N PC OPAL Oprawa przemysłowa 1180mm IP65 IK10
star star star star star