Nowy koszyk 0

Adapter mocowania typu keystone pod złącze HDMI (2X ŻEŃSKIE)

ID: 109223
Producent: A-LAN TECHNOLOGIE
18,15
brutto
Podaj ilość
Ilość musi zawierać się w przedziale 1 - 605
szt.
Dodano do koszyka
Dodano do Zapytania o wycenę
Możesz dodać kolejne towary do Zapytania o wycenę
Dodano do koszyka
Dodano do Zapytania o wycenę
  • W magazynie: 605
  • Darmowa dostawa dla zamówień od 700 zł przy paczce do 5 kg

  • Opis towaru
  • Cechy towaru
  • Opinie
  • Dodaj do porównaniaPorównaj
Dodano do listy porównania
Możesz dodać od 2 do 4 produktów
Możesz dodać maksymalnie 4 produkty
Przejdź do porównywania
Opis towaru

Adapter HDMI żeński - mocowanie typu keystone.

Pasuje do adaptera OS016.

Parametry podstawowe:

  • Port 1: HDMI 19-pinowe złącze żeńskie
  • Port 2: HDMI 19-pinowe złącze żeńskie
  • Wtyczki: w obudowie z tworzywa sztucznego
  • Końcówki: pozłacane
  • Kolor: biały
Cechy towaru
  • ID
    109223
  • Kod towaru
    MKA-HDMI-B/ALA
  • Symbol
    MKA-HDMI-B
  • Podatek VAT
    23%
  • Wysokość
    0 cm
  • Długość
    0 cm
  • Szerokość
    0 cm
Polecamy
Polecamy produkty producenta
FO Patch cord SC/APC-SC/APC duplex SM 9/125 5.0m kabel przyłączeniowy FO Patch cord SC/APC-SC/APC duplex SM 9/125 5.0m kabel przyłączeniowy
FO Patch cord SC/APC-SC/APC duplex SM 9/125 5.0m kabel przyłączeniowy
24,01 zł brutto
Podaj ilość
Ilość musi zawierać się w przedziale 1 - 999999
szt.
Zmień koszyk
FO Patch cord SC/APC-LC duplex SM 9/125 1.0m kabel przyłączeniowy FO Patch cord SC/APC-LC duplex SM 9/125 1.0m kabel przyłączeniowy
FO Patch cord SC/APC-LC duplex SM 9/125 1.0m kabel przyłączeniowy
21,49 zł brutto
Podaj ilość
Ilość musi zawierać się w przedziale 1 - 999999
szt.
Zmień koszyk
Moduł keystone RJ45 beznarzędziowy UTP kat.6a Moduł keystone RJ45 beznarzędziowy UTP kat.6a
Moduł keystone RJ45 beznarzędziowy UTP kat.6a
14,53 zł brutto
Podaj ilość
Ilość musi zawierać się w przedziale 1 - 999999
szt.
Zmień koszyk
Kabel przyłączeniowy FO Patch Cord Sm Sc-Sc duplex SM 9/125 2.0m, ALANTEC Kabel przyłączeniowy FO Patch Cord Sm Sc-Sc duplex SM 9/125 2.0m, ALANTEC
Kabel przyłączeniowy FO Patch Cord Sm Sc-Sc duplex SM 9/125 2.0m, ALANTEC
21,55 zł brutto
Podaj ilość
Ilość musi zawierać się w przedziale 1 - 999999
szt.
Zmień koszyk
Kabel przyłączeniowy FO patch cord SC/APC-SC duplex SM 9/125 dług. 2.0m, ALANTEC Kabel przyłączeniowy FO patch cord SC/APC-SC duplex SM 9/125 dług. 2.0m, ALANTEC
Kabel przyłączeniowy FO patch cord SC/APC-SC duplex SM 9/125 dług. 2.0m, ALANTEC
21,61 zł brutto
Podaj ilość
Ilość musi zawierać się w przedziale 1 - 999999
szt.
Zmień koszyk
20,71 zł brutto
Podaj ilość
Ilość musi zawierać się w przedziale 1 - 999999
szt.
Zmień koszyk
27,37 zł brutto
Podaj ilość
Ilość musi zawierać się w przedziale 1 - 999999
szt.
Zmień koszyk
23,25 zł brutto
Podaj ilość
Ilość musi zawierać się w przedziale 1 - 999999
szt.
Zmień koszyk
23,00 zł brutto
Podaj ilość
Ilość musi zawierać się w przedziale 1 - 999999
szt.
Zmień koszyk
1,41 zł brutto
Podaj ilość
Ilość musi zawierać się w przedziale 1 - 999999
szt.
Zmień koszyk
3,51 zł brutto
Podaj ilość
Ilość musi zawierać się w przedziale 1 - 999999
szt.
Zmień koszyk
Adapter podwójny 45x45 Adapter podwójny 45x45
Adapter podwójny 45x45
8,78 zł brutto
Podaj ilość
Ilość musi zawierać się w przedziale 1 - 999999
szt.
Zmień koszyk
17,47 zł brutto
Podaj ilość
Ilość musi zawierać się w przedziale 1 - 999999
szt.
Zmień koszyk
Adapter 45x45 z przesłoną Adapter 45x45 z przesłoną
Adapter 45x45 z przesłoną
2,26 zł brutto
Podaj ilość
Ilość musi zawierać się w przedziale 1 - 999999
szt.
Zmień koszyk
kabel przyłączeniowy FO Patch cord SC/APC-SC/APC duplex SM 9/125 3.0m kabel przyłączeniowy FO Patch cord SC/APC-SC/APC duplex SM 9/125 3.0m
kabel przyłączeniowy FO Patch cord SC/APC-SC/APC duplex SM 9/125 3.0m
22,78 zł brutto
Podaj ilość
Ilość musi zawierać się w przedziale 1 - 999999
szt.
Zmień koszyk
Wtyk RJ11 telefoniczny 6P4C Wtyk RJ11 telefoniczny 6P4C
Wtyk RJ11 telefoniczny 6P4C
0,14 zł brutto
Podaj ilość
Ilość musi zawierać się w przedziale 1 - 999999
szt.
Zmień koszyk
Patch panel UTP 24 porty LSA kat.5e z półką 1U/19" Patch panel UTP 24 porty LSA kat.5e z półką 1U/19"
Patch panel UTP 24 porty LSA kat.5e z półką 1U/19"
164,34 zł brutto
Podaj ilość
Ilość musi zawierać się w przedziale 1 - 999999
szt.
Zmień koszyk
Kaseta (tacka) spawów światłowodowych z uchwytami na 12 spawów oraz separatorem włókien na wyjściu Kaseta (tacka) spawów światłowodowych z uchwytami na 12 spawów oraz separatorem włókien na wyjściu
Kaseta (tacka) spawów światłowodowych z uchwytami na 12 spawów oraz separatorem włókien na wyjściu
7,43 zł brutto
Podaj ilość
Ilość musi zawierać się w przedziale 1 - 999999
szt.
Zmień koszyk
Moduł keystone RJ45 beznarzędziowy STP kat.6 podwyższone parametry transmisyjne Moduł keystone RJ45 beznarzędziowy STP kat.6 podwyższone parametry transmisyjne
Moduł keystone RJ45 beznarzędziowy STP kat.6 podwyższone parametry transmisyjne
22,78 zł brutto
Podaj ilość
Ilość musi zawierać się w przedziale 1 - 999999
szt.
Zmień koszyk
Patch panel 1U/19 Cali, UTP Nieekranowany,24 porty, kat.6e,złącza IDC,Q-LANTEC Patch panel 1U/19 Cali, UTP Nieekranowany,24 porty, kat.6e,złącza IDC,Q-LANTEC
Patch panel 1U/19 Cali, UTP Nieekranowany,24 porty, kat.6e,złącza IDC,Q-LANTEC
105,69 zł brutto
Podaj ilość
Ilość musi zawierać się w przedziale 1 - 999999
szt.
Zmień koszyk
Moduł keystone UTP kat.3, RJ11(6p4c)telef. Moduł keystone UTP kat.3, RJ11(6p4c)telef.
Moduł keystone UTP kat.3, RJ11(6p4c)telef.
3,32 zł brutto
Podaj ilość
Ilość musi zawierać się w przedziale 1 - 999999
szt.
Zmień koszyk
Adapter z klapką przeciwkurzową (wypukły zaokrąglony) 45x45 2xRJ45 Adapter z klapką przeciwkurzową (wypukły zaokrąglony) 45x45 2xRJ45
Adapter z klapką przeciwkurzową (wypukły zaokrąglony) 45x45 2xRJ45
10,33 zł brutto
Podaj ilość
Ilość musi zawierać się w przedziale 1 - 999999
szt.
Zmień koszyk
Opinie
Stanowczo odradzam Nie polecam Po prostu dobre Warto kupić Polecam!
Podaj treść opinii
Podaj podpis
* Pola oznaczone gwiazdką są obowiązkowe
Dodając opinię w sklepie akceptujesz regulamin sklepu oraz politykę prywatności sklepu.
Masz ten towar?
Dodaj pierwszą opinię dla Adapter mocowania typu keystone pod złącze HDMI (2X ŻEŃSKIE)
star star star star star